Rada Nadzorcza powołała nowy Zarząd PGNiG SA

Reklama
Reklama

Rada Nadzorcza PGNiG SA podczas posiedzenia 30 grudnia 2013 roku zakończyła postępowanie kwalifikacyjne.  Decyzją Rady Nadzorczej Prezesem Spółki został Mariusz Zawisza, który obejmie stanowisko 1 stycznia 2014 roku.

Rada Nadzorcza powołała na Członków Zarządu PGNiG SA na nową kadencję: Jerzego Kurellę na stanowisko Wiceprezesa ds. Handlowych, Jarosława Bauca na stanowisko Wiceprezesa ds. Finansowych, Zbigniewa Skrzypkiewicza na stanowisko Wiceprezesa ds. Poszukiwań i Wydobycia oraz Andrzeja Parafianowicza na stanowisko Wiceprezesa ds. Korporacyjnych.

Reklama

Zarząd został powołany na trzyletnią kadencję, która rozpocznie się 30 grudnia 2013 roku i potrwa do 30 grudnia 2016 roku.

Reklama

Jednocześnie Rada Nadzorcza zdecydowała o odwołaniu obecnego składu Zarządu PGNiG SA.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama