Rafamet zaprezentuje swoje możliwości w Berlinie na InnoTrans

Rafamet
Reklama
Reklama

Międzynarodowe Targi Technologii Transportu InnoTrans organizowane są w Berlinie co dwa lata. W tym roku największe na świecie targi kolejowe odbędą się dniach 18-21 września.

Wydarzenie stanowi połączenie targów branżowych, ekspozycji na torach oraz kongresu dla profesjonalistów. Jak informują organizatorzy, w poprzedniej edycji wzięło udział ponad 137 tys. osób z 119 krajów. Do dyspozycji blisko 3 tys. wystawców reprezentujących 60 państw było 200 000 metrów kwadratowych (brutto) powierzchni wystawienniczej, a także 3500 metrów szyn.

Reklama

Na InnoTrans składa się pięć segmentów: Railway Technology (Technologia Transportu Kolejowego), Railway Infrastructure (Infrastruktura Kolejowa), a także Public Transport (Komunikacja Publiczna), Interiors (Wyposażenie) oraz Tunnel Construction (Konstrukcja Tuneli).

Rafamet należy do światowej elity producentów obrabiarek specjalistycznych do obróbki kolejowych zestawów szynowych. Firma dostarczyła dotąd swoje produkty do odbiorców z ponad 70 państw. Producenta tej rangi nie może zabraknąć na targach InnoTrans 2018.

Reklama

Ekspozycja spółki z Kuźni Raciborskiej będzie mieściła się w hali 22, na stoisku nr 606. W berlińskim wydarzeniu spółka uczestniczy od 2006 r., czyli w tym roku już po raz siódmy.

Źródło: Rafamet

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama