Ręczny czytnik kodów DPM V450-H w ofercie Omron

Ręczny czytnik kodów DPM V450-H w ofercie Omron Omron

Firma Omron, światowy lider w dziedzinie technologii automatyzacji, wprowadziła swoją najnowszą innowację – wyjątkowo wytrzymały ręczny czytnik kodów DPM V450-H. To zaprojektowane od podstaw urządzenie, opracowane specjalnie do odczytu bezpośrednich oznaczeń części (DPM) w zastosowaniach przemysłowych, na nowo definiuje standardy trwałości i wydajności w branży.

W modelu V450-H wykorzystano algorytmy dekodowania X-Mode, które zapewniają niezawodny odczyt wszelkich uszkodzonych, zniekształconych lub problematycznych kodów oznaczonych bezpośrednio z wysoką prędkością dekodowania. Dzięki najlepszej w swojej klasie wydajności i gotowości do natychmiastowego rozpoczęcia pracy użycie tego czytnika w większości zastosowań nie wymaga konfiguracji, zapewniając niezrównaną wygodę dla użytkowników.

Powiązane firmy

Omron Electronics

Prosta obsługa

Konfiguracja modelu V450-H dla bardziej zaawansowanych zastosowań jest bardzo prosta dzięki interfejsowi użytkownika WebLinkPC. Ten intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs upraszcza proces konfiguracji, czyniąc go bezproblemowym nawet w przypadku wymagających zadań skanowania.

Model V450-H, wyposażony w stację ładującą o stopniu ochrony IP65, umożliwia bezproblemową transmisję i odbiór danych przez Bluetooth w zasięgu do 100 metrów. Bezprzewodowy czytnik wyposażono w akumulator o imponującej pojemności, umożliwiając wykonanie ponad 50 000 skanów przy pełnym naładowaniu, a także we wbudowany wskaźnik stanu akumulatora, który zwiększa wydajność pracy.

czytnik kodów

Solidne rozwiązanie

Opracowany z myślą o pracy w najtrudniejszych warunkach przemysłowych czytnik kodów DPM V450-H przewyższa wszelkie oczekiwania. Jego solidna obudowa wytrzymuje upadki z wysokości 2,45 m i jest odporna na działanie szerokiej gamy płynów przemysłowych i substancji chemicznych, w tym oleju silnikowego i płynu hamulcowego. Ta wytrzymała konstrukcja zapewnia długą żywotność i niezawodność w wymagających warunkach pracy.

Ręczny czytnik kodów DPM V450-H firmy Omron sprawdzi się w szerokiej gamie zastosowań w różnych sektorach, w tym w produkcji, logistyce i motoryzacji. 
Dowiedz się więcej o modelu V450-H.

Źródło: Omron Corporation
 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę