Spółka Retech nagrodzona w kategoriach przywództwa i innowacji

Retech nagrodzona w kategoriach przywództwa i innowacji Seco/Warwick

Dwie nagrody zdobyte przez Retech wyróżniły spółkę jako „Najbardziej innowacyjnego specjalistę urządzeń metalurgicznych”, a jej dyrektora zarządzającego jako jednego z „20 najbardziej dynamicznych liderów biznesu w 2022 r.″.

Magazyn branżowy Acquisition International wyróżnił Retech, spółkę z Grupy Seco/Warwick, jako „Najbardziej innowacyjnego specjalistę od urządzeń metalurgicznych w 2022 w USA”. W wydaniu AI z czerwca 2022 artykuł „The Best Innovations for the Best Metalwork” wskazuje Retech jako globalnego lidera w zakresie dostaw sprzętu do obróbki metalurgicznej, skupiającego się na tworzeniu innowacyjnych produktów, które zapewniają klientom najbezpieczniejsze, niezawodne i przyjazne środowisku rozwiązania metalurgiczne na rynku.

Powiązane firmy

SECO/WARWICK S.A.

Innowacja to nie slogan

Seco/Warwick skupia się na tworzeniu i opracowywaniu technologii, które rozwijają obróbkę cieplną i metalurgię próżniową. Jednakże innowacje spółki nie ograniczają się do produkcji nowoczesnych pieców czy zaawansowanych technicznie linii montażowych. Innowacja (z łac. innovatio, tj. odnowa) to sekwencja czynności prowadząca do stworzenia nowych lub ulepszonych produktów, procesów technologicznych i systemów organizacyjnych. Innowacje są wszędzie. Innowacje powinny być widoczne w naszym myśleniu i podejmowaniu działań w każdym miejscu na świecie i na każdym stanowisku.

– Innowacje bez realizacji to pusty slogan. Największą zaletą dzielenia się ideami jest możliwość ich wypłynięcia i dotarcia do ludzi, którzy mogą wesprzeć ich wdrożenie. Nikt nie potrafi czytać w myślach! Krytycznie uznajemy, że rozwój technologii to misja z nieustannie zmieniającymi się celami, co wynika z wykładniczego przyrostu innowacji. Z przyjemnością zawsze staramy się usprawniać, rozwijać i rosnąć, nie tylko jako przedsiębiorstwo, ale także jako zespół pełny poświęcenia i pasji do obróbki metalu – skomentowała Katarzyna Sawka, wiceprezes marketingu Grupy Seco/Warwick.

The Corporate Magazine, wyróżnił Earla Good’a, Dyrektora Zarządzającego Retech – spółki z Grupy Seco/Warwick – jako jednego z „20 najbardziej dynamicznych liderów biznesu w 2022 r.”, który poprzez swoje zarządzanie zmienia branżę.

– Zawsze zadaję sobie pytania: jak możemy pracować lepiej, jak możemy poprawić nasze piece, jakie nowe produkty mają sens w naszej ofercie, jakie nowe technologie możemy opracować, czy dysponujemy odpowiednimi ludźmi i co możemy zrobić, aby lepiej zaspokajać potrzeby naszych klientów? – powiedział Earl Good, dyrektor zarządzający Retech. – Cieszymy się z wyróżnienia związanego z tą nagrodą i jesteśmy gotowi do ekscytującej drogi, która jest przed nami, ponieważ innowacje dzieją się tutaj.

Skuteczna strategia

– Od samego początku filozofia Grupy Seco/Warwick opierała się na rozwoju produktów i technologii w celu zaspokojenia najwyższych wymagań naszych partnerów, w tym najważniejszych organizacji w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. To dlatego innowacje widoczne są w naszym myśleniu i w naszych rozwiązaniach na całym świecie. Poszukujemy ścieżek rozwoju, a jedną z nich jest ciągła chęć zrobienia czegoś lepiej. Ponadto mamy świadomość, że liderzy dysponujący odpowiednimi uprawnieniami w naszych jednostkach biznesowych umożliwiają innowacje w swoich zespołach. Staramy się rozwijać te kwestie, aby zapewnić realizację naszej misji – powiedział Sławomir Woźniak, prezes Grupy Seco/Warwick.

Źródło: Seco/Warwick

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę