Różne rodzaje i modele profesjonalnych zgrzewarek

Różne rodzaje i modele profesjonalnych zgrzewarek Pixabay

Sariv oferuje profesjonalne, wysokiej jakości zgrzewarki; w różnych rodzajach i modelach. Wszystkie sprzęty pochodzą od renomowanych producentów z Europy. Firma dystrybuuje narzędzia niemieckiego producenta zgrzewarek kondensatorowych, inwertorowych, stołów do zgrzewania CNC oraz elementów zgrzewanych Soyer GmbH. To przedsiębiorstwo ma ponad 50 lat doświadczenia i stawia na liczne innowacje, takie jak: technologia zgrzewania SRM, kontrola procesu czy automatyzacja.

Sariv jest wyłącznym przedstawicielem niemieckiego producenta zgrzewarek kondensatorowych Hruschka GmbH, który działa na rynku od 1959 r. Produkty tej firmy charakteryzują się niezawodnością, prostotą ustawień, najniższą wagą, a także odpornością na niekorzystne warunki panujące na liniach produkcyjnych. Niezależnie od rodzaju zgrzewarki są niezbędne podczas wielu prac z zakresu branży budowlanej i przemysłowej, a także znajdą swoje miejsce w rozmaitych zakładach produkcyjnych.

Powiązane firmy

Sariv Sp. z o. o.

Zgrzewarki do trzpieni i zgrzewarki łukowe

Firma ma wiele rodzajów zgrzewarek różniących się między sobą ze względu na sposób funkcjonowania, wśród których można wymienić urządzenia: do zgrzewania kondensatorowego, do zgrzewania łukowego (transformatorowego) i SRM.

Zgrzewanie kondensatorowe to metoda polegająca na przypawaniu trzpieni oraz innych łącznikowych elementów do zgrzewania do nawet bardzo cienkich blach (o grubości do 3 mm). Jest to niezwykle skuteczna, trwała i precyzyjna metoda zgrzewania części wykonanych ze stali lub aluminium. Kondensatorowe zgrzewarki do trzpieni zapewniają szybką i sprawną pracę pozbawioną ryzyka odkształcenia lub przypalenia materiału. W ofercie znajdują się zgrzewarki kondensatorowe zarówno większych, jak i mniejszych rozmiarów, które mogą być używane jako urządzenia przenośne. Są one łatwe w obsłudze, wyposażone w graficzne wyświetlacze czytelne nawet w świetle słonecznym oraz cechują się automatyczną kontrolą zachodzących w nich procesów. Firma dysponuje także dużymi, kompaktowymi stacjami do zgrzewania oraz modelami umożliwiającymi spawanie ze sobą dwóch śrub o średnicy M3.

Zgrzewarki łukowe do zgrzewania kołków cechują się bardzo dużą wydajnością spawania nawet przy ciągłym użytkowaniu. Metoda zgrzewania łukowego wykorzystywana jest w przypadku spawania blach o większej grubości oraz śrub o średnicy do 22 mm. Urządzenia to sprzęt najwyższej jakości, który ma wiele praktycznych funkcji. Opcje, w które jest on wyposażony, to między innymi zabezpieczenie w przypadku powstania zbyt wysokiej temperatury oraz automatyczne lub półautomatyczne podawanie kołków.

Zgrzewarki Soyer w technologii SRM

Zgrzewarki Soyer w innowacyjnej technologii SRM pozwalają na trwałe i bezproblemowe spawanie kołków, nawet w trudnych warunkach. Sariv proponuje klientom urządzenia wysokiej klasy pozbawione przewodu zasilającego, które mają wbudowane zasilanie bateryjne. Cechują się one ogromną wydajnością, energooszczędnością, a także efektywnością. Sariv oferuje urządzenia, które zostały zaprojektowane do użytku mobilnego – są niewielkich rozmiarów i bardzo lekkie, a jednocześnie trwałe i odporne na wiele czynników.

Sariv zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń, a w przypadku jakichkolwiek pytań zachęca do kontaktu. Specjaliści chętnie pomogą przy wyborze właściwego urządzenia i doradzą, jeśli chodzi o optymalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Źródło: Sariv

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę