Rusza kampania reklamowa akumulatorów Tensor

Rusza kampania reklamowa Tensor Exide Technologies

Exide Technologies, światowy lider w dostarczaniu akumulatorów na rynek OE, rozpoczyna kampanię, w ramach której będzie promować akumulatory Tensor przeznaczone do wózków widłowych.

Akumulatory Tensor pokazują, że to, co do niedawna było niemożliwe, dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym staje się rzeczywistością. Wózki widłowe o napędzie elektrycznym mogą być teraz używane do zastosowań o ekstremalnych wymaganiach, w obszarach, które były zdominowane przez silniki spalinowe.

Akumulator przemysłowy Tensor podniesie znacznie wydajność floty. Użycie Tensora zwiększa liczbę realnych roboczogodzin, minimalizuje przestoje i zapewnia wysoką moc nawet w chłodnych warunkach pracy. Floty mogą oszczędzać do 14% energii, wydłużając czas pracy o 50% i obsługując do 27% więcej towarów w porównaniu ze standardowymi akumulatorami ołowiowymi.

Co więcej, dla tych, którzy potrzebują prawdziwej mocy, ale chcą chronić środowisko – akumulator Tensor jest dobrym rozwiązaniem, dzięki możliwości jego pełnego recyklingu.

Motywem przewodnim pierwszego etapu kampanii jest akumulator Tensor jako bohater. Choć sam nie generuje supermocy, to może być bohaterem floty w kontekście:
    • szybszego przemieszczania towarów,
    • obniżenia kosztów operacyjnych,
    • zwiększenia wydajności floty.

Źródło: Exide Technologies

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę