SEW-Eurodrive zaprasza na bezpłatny webinar „Nasz napęd. Twój portal. Online Support”

SEW-Eurodrive zaprasza na bezpłatny webinar SEW-Eurodrive

Spotkanie i konsultacje online cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego SEW-Eurodrive zaprasza na kolejny, bezpłatny webinar. Tym razem zaprezentowane zostaną szerokie możliwości portalu Online Support oraz korzyści dla codziennej pracy wynikające z jego korzystania. 

3 listopada w godzinach 10:00 – 11:30 odbędzie się webinar „Nasz napęd. Twój portal. Online Support”. Portal Online Support to centralny punkt dostępu do wszystkich cyfrowych usług SEW-Eurorive, która uwzględnia wszystkie etapy procesu zakupowego:

Powiązane firmy

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.
  • Konsultacje i dobory
  • Zapytania i Zamówienia
  • Dostawa i przepływ materiałów
  • Uruchomienie i konserwacja

Portal Online Support nie wymaga zalogowania przy korzystaniu z podstawowych funkcji. Jeśli jednak chcesz skorzystać z dodatkowych funkcji, wtedy należy zalogować się za pomocą adresu e-mail oraz hasła.

Co więcej, po zalogowaniu dostępne są dodatkowe opcje, takie jak sprawdzenie statusu zlecenia, wysyłanie zapytania lub składanie zamówienia. Istnieje również możliwość dokonywania indywidualnych zmian w ustawieniach osobistych (takich jak formaty CAD czy język dokumentacji) lub zdefiniowanie ustawień wyszukiwania.

Dzięki webinarowi, podczas którego będzie można na żywo, w czasie prezentacji prowadzonej przez ekspertów SEW-Eurodrive, poznać podstawowe funkcje portalu, by przekonać się, jak cenny i korzystny może on być w codziennej pracy. 

Webinar rozpocznie się o godz. 10:00 od szybkiego omówienia spraw organizacyjnych i sprawdzenia jakości połączenia. Rejestracja dostępna jest do godziny 12:00 dnia 2 listopada.

>>Zapraszamy do rejestracji<<

Źródło: SEW-Eurodrive

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę