Siłownik mocujący w otworach na EMO 2019

Roemheld
Reklama
Reklama

Na targach EMO 2019 zostanie zaprezentowana nowa seria siłowników mocujących w otworach. Zalety to niezwykle zwarta i wąska budowa gwarantująca optymalną możliwość zamocowania detalu nawet w trudno dostępnych otworach w przestrzeniach zwartych i zawężonych konturach detalu.

Dzięki smukłej budowie możemy mocować nawet w bardzo trudno dostępnych otworach w detalu. Zestawy segmentów i tulejek mocujących są wymienne dzięki czemu przy zmianie średnicy siłownik pozostaje w przyrządzie a wymieniamy tylko segmenty. Wysokość od powierzchni bazowej przyłożenia również zmienna. Możliwość odmuchu celem zapewnienia czystości punktu mocowania. Dodatkowo możliwa implementacja czujników do potwierdzania pozycji detalu w przypadku automatyzacji procesu: zamocowano/odmocowano, stan trzpieni mocujących.

Reklama

Źródło: Roemheld

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama