Spotkanie z marką Tork na targach STOM-TOOL

Spotkanie z marką Tork na targach STOM-TOOL tork

Już w tym tygodniu kolejna okazja, aby porozmawiać z ekspertami Tork. Marki nie może zabraknąć na tegorocznych targach STOM-TOOL. 4 dni pełne spotkań i ciekawych wykładów. 

Przedstawiciele Tork, którzy na co dzień odpowiadają za współpracę z kluczowymi klientami przemysłowymi w Polsce będą czekać w Hali A, przy stoisku numer 59. 

Zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania do wycierania i czyszczenia. Marka podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o wpływie uporządkowanych i czystych stanowisk oraz konserwacji zapobiegawczej na bezpieczeństwo pracy oraz wydłużenie czasu bezawaryjnego działania linii produkcyjnej.

Marka Tork jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców: restauracji, hoteli, placówek opieki zdrowotnej, biur, szkół oraz zakładów produkcyjnych. W ofercie marki są dozowniki, ręczniki i papiery toaletowe, mydła, serwetki i czyściwa kuchenne oraz przemysłowe. Dzięki wiedzy eksperckiej, funkcjonalnym produktom i polityce zrównoważonego rozwoju Tork jest liderem w swojej branży. Należąca do Essity marka Tork dostarcza rozwiązania klientom w ponad 110 krajach. 

Źródło: Tork
 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę