Sterownik F90/V5x w nowej wersji

Sterownik F90/V5x w nowej wersji QuadrolX

Elektryczna, niskonapięciowa stacja do półautomatycznej kontroli procesu rozwalcowywania rur w płytach wymienników ciepła została wyposażona w nową wersję sterownika F90/V5x.

Mikroprocesorowy sterownik F90/V5x pozwala na łatwą obsługę wszystkich poleceń z poziomu specjalnie zaprojektowanego panelu sterowania. Ustawienie pozycji zerowej podczas pracy silnika na biegu jałowym jest widoczne na wyświetlaczu jako „zero”, co jest dużym ułatwieniem dla operatora, gdyż uwalnia go od ciągłego sprawdzania ustawień przed rozpoczęciem każdej pracy dla zapewnienia powtarzalności.

Wersja 5x sterownika pozwala na zaprogramowanie czasu zwolnionych odwrotnych obrotów po osiągnięciu momentu obrotowego, co zmniejsza tarcie pomiędzy trzpieniem i rolkami, zapewniając im dłuższą żywotność. Stacja Quadrol90x przeznaczona jest dla zakresu rur d9,5 – d63,5mm. F90V/5X zgodny z normą IP 54.

Źródło: Aconexim

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę