Światowe Wiodące Targi Rozwoju i Produkcji Elektroniki

Światowe Wiodące Targi Rozwoju i Produkcji Elektroniki Targi w Monachium

Światowe Wiodące Targi Rozwoju i Produkcji Elektroniki – productronica 2023, odbędą się w Monachium w dniach 14–17 listopada 2023 r. 

Targi productronica to największe i najważniejsze wydarzenie dla branży producentów elektroniki. Odbywają się tu światowe premiery, prezentowane są produkty, rozwiązania i innowacje dla całego łańcucha produkcji elektroniki. Znajdziemy więc pełny przekrój produktów od półprzewodników i baterii poprzez czujniki, technologię clean room, zastosowanie sztucznej inteligencji i rozwiązania logistyki produkcji.

Wśród wystawców są światowi liderzy branży, ale też średnie i małe innowacyjne firmy oraz start-upy. Łącznie na odwiedzających czeka ponad 1300 wystawców z całego świata. Innowacje i najnowsze trendy w rozwoju elektroniki i produkcji to najważniejsze hasła targów, które stały się wiodącą platformą dla przemysłu – od technologii, przez oprogramowanie, aż po usługi.

Targi productronica to niezastąpiona okazja do inicjowania i rozwijania relacji biznesowych. Na uczestników, oprócz świetnie przygotowanej oferty wystawców światowego przemysłu elektronicznego, czeka program towarzyszący, a w nim fora, pokazy start-up-ów, prezentacje i nagrody dla innowacji. W tym roku do dyspozycji gości oddanych zostanie 9 hal wystawowych, w których odwiedzający będą mieli okazję do dokonania kompletnego przeglądu wszystkich nowinek produktowych dostępnych na rynku.

Z badań przeprowadzonych podczas ostatniej edycji targów wynika, że goście najbardziej byli zainteresowani następującymi działami produkcji elektroniki:

  • elektronika przemysłowa
  • elektronika dla przemysłu samochodowego
  • elektronika dla medycyny
  • inżynieria elektryczna
  • elektronika kosmiczna

Źródło: Targi w Monachium

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę