Synthos weźmie udział w European Coatings Show 2023

Synthos weźmie udział w European Coatings Show 2023 Canva

Synthos, wiodący producent dyspersji w Polsce, zaprezentuje swoje produkty na targach European Coatings Show 2023. Wydarzenie to wraca po przerwie związanej z pandemią COVID-19. Targi to okazja do spotkania się z klientami firmy Synthos oraz zaprezentowania rozszerzonego portfolio. Wydarzenie przyciąga czołowych producentów z branży farbiarskiej i lakierniczej.

– Od ostatnich targów European Coatings Show minęły aż 4 lata. Dlatego bardzo się cieszymy, że możemy uczestniczyć w tegorocznej edycji oraz spotkać się i porozmawiać z naszymi klientami. Jesteśmy dumni, że będziemy mieć szansę zaprezentować nasze działania związane z realizacją strategii zrównoważonego rozwoju Evergreen, która zakłada m.in., że do 2030 r. 100% naszej listy produktowej będą stanowić produkty o zrównoważonym charakterze. Od ostatniego wydarzenia w ramach European Coatings Show w naszym portfolio pojawiły się m.in. nowe eko dyspersje przeznaczone do produkcji ekologicznych wyrobów chemii budowlanej, np. farb dla pokoi dziecięcych czy alergików – mówi Barbara Chodacka, dyrektorka Jednostki Biznesowej Synthos Dyspersje, Kleje i Lateksy.

Synthos zaprasza wszystkich odwiedzających na stoisko 2-533 w Hali nr 2 w dniach 2830 marca w Norymberdze w Niemczech.

Źródło: Synthos

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę