Systemy zrobotyzowane Cellro

Systemy zrobotyzowane Cellro APX Technologie

Współcześnie w przemyśle robotyzacja pojawia się coraz częściej. To właśnie dzięki robotom łatwiej jest organizować pracę, a przy tym można uzyskać większą wydajność. Za sprawą takiego podejścia produkcję można wynieść na wyższy poziom, a tym samym sprawić, że przedsiębiorstwo stanie się nowocześniejsze.

Przykładem nowoczesnego podejścia do przemysłu jest Xcelerate, główny produkt holenderskiego producenta Cellro. Mobilna zautomatyzowana cela z robotem oraz pojemnym polem odkładczo-odbiorczym stała się bardzo szybko rozpoznawalna nie tylko w Europie, ale również na świecie. Jej głównym dystrybutorem na rynek polski jest firma APX Technologie. Od momentu wprowadzenia tego nowoczesnego rozwiązania w Polsce, czyli 2017 r., systemy Xcelerate są bardzo dobrze odbierane przez klientów. Przemyślana konstrukcja oraz innowacyjne podejście sprawiają, że automatyzacja produkcji, w szczególności krótkoseryjnej, nigdy nie była tak prosta i intuicyjna dla użytkownika.

To solidne rozwiązanie funkcjonujące jako wsparcie produkcji – do frezarek, tokarek, szlifierek lub elektrodrążarek. Klient sam decyduje, gdzie będzie pracował Xcelerate, gdyż systemy Xcelerate są systemami mobilnymi. Każdy operator z łatwością jest w stanie przetransportować Xcelerate do innej obrabiarki i uruchomić na niej pracę w zaledwie kilka minut. Głównym rozwiązaniem w tym przypadku jest system Xcelerate w 3 wersjach: X10, X20 oraz X35. Z kolei młodszy brat systemów Xcelerate to system Elevate.

Źródło: APX Technologie

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę