Szybkie i niedrogie usuwanie mgły chłodziwa

Czekanie z wymianą części aż mgła chłodziwa rozproszy się z obudowy maszyny jest kosztownym marnowaniem czasu. Dlatego inżynierowie firmy Haas zaprojektowali układ wydechowy obudowy, który jest łatwy w użyciu, prosty w obsłudze i kosztuje około połowę mniej niż konkurencyjne. Dodatkowo obecnie ruszyła promocja -30% na wszystkie dostępne opcje Haas, w tym na odciąg mgły olejowej.

System układu wydechowego obudowy Haas utrzymuje wnętrze maszyny wolne od mgły i dymu wytwarzanego podczas obróbki, poprawiając widoczność i umożliwiając szybszą wymianę obrabianego przedmiotu. Układ wydechowy jest prosty do montażu w obudowie. Uruchamia się go i zasila przez maszynę.

Cechy charakterystyczne układu wydechowego obudowy:

  • Zbudowany z wydajnym wentylatora o niskim poziomie drgań i nominalnym przepływie 150 cfm;
  • Automatycznie wykrywa zatkane filtry;
  • Zasilany bezpośrednio z mechanizmu sterującego maszyny CNC;
  • Włączany automatycznie po włączeniu wentylatora wrzeciona w celu uzyskania oszczędności energii;
  • Łatwy do połączenia z kanałami wentylacyjnymi zakładu przez standardowy otwór wylotowy 10".

>>Zobacz więcej nt. układu wydechowego obudowy firmy Haas<<


Źródło: Abplanalp

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę