Targi EUROTOOL 2017. Gros nowości od Seco Tools Poland

Raven Media
Reklama
Reklama

Podczas odbywających się w Krakowie Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL 2017 polski oddział Seco Tools zaprezentował kilka targowych nowości.

– Wśród nowych produktów, jakie przywieźliśmy na targi EUROTOOL, są m.in. wiertła płytkowe Perfomax oraz wiertła monolityczne Feedmax-P – mówi Marcin Hoszwa, dyrektor marketingu w Seco Tools Poland.

Reklama

Jak podkreśla, wiertła Performax gwarantują lepsze usuwanie wiórów, głównie dzięki płytce wymiennej i poprawionej konstrukcji rowków wiórowych, co pozwala lepiej kontrolować i odprowadzać wióry. Natomiast dzięki poprawionej geometrii ostrzy oraz konstrukcji rowków wiórowych wiertła Feedmax-P zwiększają wydajność wiercenia.

– W tym roku prezentujemy także urządzenia do ustawiania narzędzi oraz urządzenie do mocowania termokurczliwego narzędzi – opowiada Marcin Hoszwa.

Reklama

Oprócz tego na stoisku Seco Tools Poland zobaczymy nowe ceramiczne płytki CS300, które zostały zaprojektowanie specjalnie do obróbki superstopów na bazie niklu, takich jak materiały powszechnie stosowane w przemyśle lotniczym i energetycznym. A także nowy zintegrowany układ doprowadzenia chłodzenia pod wysokim ciśnieniem – 150.10-JETI, który zapewnia większą skuteczność operacji przecinania.
 

Galeria artykułu

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama