Targi EUROTOOL 2017. Poltra planuje powiększenie parku maszynowego

Raven Media

– Dla nas EUROTOOL to jedne z ważniejszych targów w kalendarzu – zaznacza Bartłomiej Urban, project manager w firmie Poltra.
 

Firma Poltra ze Stalowej Woli działa na polskim rynku od początku lat 90.

– Zajmujemy się technologią obróbki skrawania już od ponad 26 lat  podkreśla Bartłomiej Urban.

Główny zakres działalności Poltry to specjalistyczny handel techniczny oraz doradztwo techniczne w zakresie obróbki skrawaniem i obróbki szlifierskiej. W jej ofercie znajdziemy pełną gamę narzędzi skrawających firmy Korloy, której jest generalnym dystrybutorem na Polskę, narzędzia ścierne firmy Tyrolit, centra obróbcze CNC firmy Feeler, systemy mocowania Lang oraz oprawki tokarskie i frezarskie firmy Evermore. W sumie oferta Poltry obejmuje kilkadziesiąt modeli centrów obróbczych sterowanych numerycznie.

– W tym roku na targach w Krakowie na stoisku kooperacyjnym prezentujemy nasz najnowszy dział – usług obróbki skrawaniem – opowiada Bartłomiej Urban. – Na naszym stoisku co prawda nie ma żadnych maszyn, ale za to można z bliska przyjrzeć się detalom, które produkujemy pod przemysł medyczny i zbrojeniowy, oraz skomplikowane części do różnego typu urządzeń – kontynuuje.

Oferta Poltry już teraz obejmuje kilkadziesiąt modeli centrów obróbczych sterowanych numerycznie. Oprócz tego znajdują się w niej m.in. płytki z węglika spiekanego, frezy monolityczne, narzędzia składane, systemy narzędziowe i mocowania, imadła maszynowe, trzpienie i oprawki frezarskie, oprawki tokarski VDI, ściernice i tarcze szlifierskie.

Bartłomiej Urban zapowiada, że w przyszłym roku oferta Poltry będzie jeszcze bogatsza.  

– Nasza firma bowiem zdecydowanie powiększy park maszynowy, dlatego już teraz zachęcam do śledzenia naszej oferty, a wcześniej oczywiście do odwiedzenia naszego stoiska na targach EUROTOOL – kończy Bartłomiej Urban.

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę