Targi EXPO-GAS przesunięte na drugie półrocze

Targi Kielce
Reklama
Reklama

Nie w kwietniu, jak pierwotnie zaplanowano, ale we wrześniu odbędzie się tegoroczna, 11. edycja Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Decyzję o przeniesieniu tego wydarzenia na drugie półrocze podjęły wspólnie Targi Kielce oraz Izba Gospodarcza Gazownictwa po analizie obecnej sytuacji.

Obawy o bezpieczny udział w wydarzeniu, podczas gdy sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie nie jest wciąż ustabilizowana, podnoszone przez przedstawicieli branży okazały się tożsame ze stanowiskiem organizatorów wydarzenia. Ewentualność taka była brana pod uwagę już od dłuższego czasu, dlatego też organizatorzy tego spotkania branży gazowniczej mieli przygotowany już wcześniej drugi termin – od 22 do 23 września 2021 r.

Reklama

Przypomnijmy, że Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS od 11 lat odbywające się w kieleckim ośrodku to najważniejsza wystawa branży w kraju. W specjalistycznym zakresie branżowym wydarzenia znajdują się: sieci, urządzenia i odbiorniki gazowe, aparatura kontrolno-pomiarowa stosowana w gazownictwie, urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu. W targach EXPO-GAS tradycyjnie już biorą udział wszyscy liderzy branży w naszym kraju.

Reklama

Źródło: Targi Kielce

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama