Targi ochrony powierzchni w Kielcach ponownie jesienią

Targi ochrony powierzchni EXPO-Surface ponownie jesienią Targi Kielce

Podobnie jak przed rokiem, również tegoroczna edycja targów EXPO-Surface odbędzie się jesienią razem z innymi targami organizowanymi w ramach cyklu STOM.

Wrześniowa, przełożona edycja Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-Surface pokazała, że nawet podczas pandemii spotkania branży są bardzo istotne. Zarówno wystawcy, jak i zwiedzający bardzo dobrze odebrali jesienne wydarzenie.

Wystawę odbywającą się razem z innymi przemysłowymi wydarzeniami odwiedziło blisko 3500 branżowych zwiedzających. Choć ta liczba jest mniej okazała niż liczba targowych gości w poprzednich latach, nie zmieniła się satysfakcja wystawców z odbytych rozmów biznesowych.

Kolejna okazja do satysfakcjonujących spotkań branżowych nadarzy się już od 19 do 21 października 2021 r. w Targach Kielce za sprawą kolejnej edycji Targów EXPO-Surface. Wydarzenie to jest niewątpliwie jednym z najważniejszych poświęconych tej tematyce w Europie Środkowo-Wschodniej. Swój udział zgłosiło już kilkadziesiąt firm, w tym również zagraniczne, np. Rösler Oberflächentechnik.

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę