Targi Taropak 2024 w nowej odsłonie

Targi Taropak 2024 w nowej odsłonie Grupa MTP

Taropak to jedne z największych w Polsce targów obejmujących wszystkie gałęzie branży opakowań, które podczas każdej edycji prezentują setki nowości mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są opakowania. Kolejna edycja Targów Taropak, która zostanie zaprezentowana w całkiem nowej odsłonie, odbędzie się w dniach 13-15 listopada 2024 roku - niezmiennie na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Nowa siła Targów Taropak

Targi Taropak co roku odwiedzają przedstawiciele różnych branż poszukujący najlepszych rozwiązań dla swoich produktów z przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, meblarskiego, motoryzacyjnego, chemicznego, ogrodniczego czy spożywczego. Podczas tegorocznej edycji zobaczą oni nowy Taropak. Pierwszą nowością jest zmiana wizualna w postaci nowego logotypu wydarzenia oraz odświeżonego motywu przewodniego, który zdradza dalsze innowacje. Kolory w nowym motywie graficznym nie są bowiem przypadkowe – zwiastują nowe, odpowiednio wydzielone kolorami strefy Targów Taropak, by każdy zwiedzający mógł łatwo poruszać się po targowej ekspozycji, która w 2024 roku obejmie aż cztery pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi Taropak 2024 w nowej odsłonie zdjęcie w treści artykułu

Edycja 2024 już w listopadzie

Na najbliższej edycji Targów Taropak nie zabraknie znanych branżowych rozwiązań, ale zostaną zaprezentowane w nowy sposób, z podziałem na różne sektory branży opakowaniowej, m.in. surowce i materiały opakowaniowe, ekoopakowania, maszyny i urządzenia pakujące oraz do wyrobu opakowań, opakowania dla e-commerce, etykietowanie czy magazynowanie. Spodziewać się będzie można również nowych, merytorycznych konferencji, ale także sprawdzonych od lat projektów, zaprezentowanych w nowej odsłonie, jak np. Konferencja Taropak E-commerce, która stała się już stałym punktem harmonogramu wydarzeń Targów Taropak, a podczas edycji 2024 zaskoczy nowymi tematami i prelegentami.

Wartość branżowych spotkań

Targi Taropak od lat łączą branżę opakowaniową umożliwiając cenne rozmowy biznesowe, nawiązywanie trwałych kontaktów oraz poznawanie trendów i nowości rynkowych. Tegoroczna edycja wyniesie te wszystkie działania na nowy poziom targowych spotkań. Umożliwi zdobycie aktualnej wiedzy, poznanie najnowszych branżowych rozwiązań, ale będzie też świetną przygodą dla każdego odwiedzającego Targi Taropak.

Targi Taropak 2024 w nowej odsłonie zdjęcie w treści artykułu

Źródło: Grupa MTP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę