Targi TIMTOS i TMTS wspólnie

Targi TIMTOS i TMTS wspólnie Timtos

Po raz pierwszy w historii 2 duże wystawy obrabiarek na Tajwanie – Taipei Int’l Machine Tool Show (TIMTOS) i Taiwan International Machine Tool Show (TMTS) – odbędą się w tym samym czasie pod nazwą TIMTOS × TMTS.

Przez lata targi odbywały się oddzielnie w Tajpej i Taichung, a ich pozycja w branży obróbczej stale rosła. W zeszłym i obecnym roku z powodu pandemii targi zastąpiono jednak prezentacjami on-line. Ponieważ jednak światowy przemysł wychodzi z pandemii, a popyt na obrabiarki rośnie, coraz więcej wydarzeń targowych odbywa się w tradycyjnej formule.

Połączenie 2 ważnych wydarzeń targowych może jeszcze bardziej zwiększyć ich pozycję rynkową.

Oprócz obrabiarek do metalu czy centrów obróbczych podczas targów TIMTOS × TMTS 2022 zaprezentowana zostanie również linia inteligentnych maszyn. Smart Machinery jest częścią planu innowacyjnego przemysłu „pięć plus dwa” rządu Tajwanu. Tym samym sojusz między targami TIMTOS a TMTS w 2022 r. będzie w pełni reprezentował rozwój i możliwości badawczo-rozwojowe tajwańskiego przemysłu inteligentnych maszyn.

Targi odbędą się w dniach 21–26 lutego 2022 r. w Tajpej.

Źródło: TAITRA

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę