Targi TIMTOS i TMTS wspólnie

Timtos
Reklama
Reklama

Po raz pierwszy w historii 2 duże wystawy obrabiarek na Tajwanie – Taipei Int’l Machine Tool Show (TIMTOS) i Taiwan International Machine Tool Show (TMTS) – odbędą się w tym samym czasie pod nazwą TIMTOS × TMTS.

Przez lata targi odbywały się oddzielnie w Tajpej i Taichung, a ich pozycja w branży obróbczej stale rosła. W zeszłym i obecnym roku z powodu pandemii targi zastąpiono jednak prezentacjami on-line. Ponieważ jednak światowy przemysł wychodzi z pandemii, a popyt na obrabiarki rośnie, coraz więcej wydarzeń targowych odbywa się w tradycyjnej formule.

Reklama

Połączenie 2 ważnych wydarzeń targowych może jeszcze bardziej zwiększyć ich pozycję rynkową.

Oprócz obrabiarek do metalu czy centrów obróbczych podczas targów TIMTOS × TMTS 2022 zaprezentowana zostanie również linia inteligentnych maszyn. Smart Machinery jest częścią planu innowacyjnego przemysłu „pięć plus dwa” rządu Tajwanu. Tym samym sojusz między targami TIMTOS a TMTS w 2022 r. będzie w pełni reprezentował rozwój i możliwości badawczo-rozwojowe tajwańskiego przemysłu inteligentnych maszyn.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama