Targi Toolex zgodnie z planem. Wspólnie napędzamy gospodarkę

Expo Silesia

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki Toolex oraz Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo odbędą się w dniach od 29 września do 1 października br. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Branża targowa ma teraz przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów dla przedsiębiorstw będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług. Kolejny etap odmrażania gospodarki sprawi, że już wkrótce będziemy mogli spotkać się ponownie podczas Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki Toolex oraz Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo. 

W ubiegłym roku targi zgromadziły ponad 500 wystawców i współwystawców z 13 krajów, prawie 600 światowych marek i nowości z branży. Wydarzenie odwiedziło niemal 10 tysięcy zwiedzających. Wśród nich blisko 50% to kadra zarządzająca: prezesi i kierownicy firm. Targi licznie odwiedzają również technologowie, operatorzy CNC, programiści, kontrolerzy jakości i technicy utrzymania ruchu. A wszystko to na 15 tys. m kw. powierzchni w 2 pawilonach wystawienniczych. 

Targi Toolex zgodnie z planem. Wspólnie napędzamy gospodarkę zdjęcie w treści artykułu

Kolejna edycja targów Toolex została objęta patronatem przez liczne branżowe i rządowe instytucje, które od lat wspierają targi merytorycznie. Udział w wydarzeniu potwierdzili już liderzy z branży oraz przedstawiciele polskiego i światowego przemysłu obrabiarkowego czy też narzędziowego.
 
Wzorem ubiegłych edycji równolegle odbędą się również Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu – OILexpo, którym po raz kolejny będzie Środowiskowe Seminarium Tribologów, organizowane przez Polskie Towarzystwo Tribologiczne oraz Katedrę Eksploatacji Pojazdów Samochodowych i Katedrę Logistyki i Technologii Lotniczych Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej. Główną tematyką seminarium będą współczesne problemy smarowania maszyn i urządzeń. Zakres branżowy wydarzenia uzupełnią Salon Automatyzacji dla Automotive Toolex dla Automotive oraz Salon Łożysk i Elementów Napędowych Przemysł w Ruchu.

Targi Toolex zgodnie z planem. Wspólnie napędzamy gospodarkę zdjęcie w treści artykułu

Spotkania biznesowe podczas targów branżowych mają być krokiem milowym w odbudowie i ożywieniu gospodarki i zespół Expo Silesia zapewnia, że zrobi wszystko, aby nadchodzący sezon targowy był udany dla uczestników targów i okazał się sukcesem biznesowym w tych trudnych dla wszystkich czasach. Organizatorzy opracowują nowe formy promocji oraz poszerzają grupę zwiedzających o kolejne sektory gospodarki. 

Więcej informacji o targach można znaleźć na dedykowanych stronach lub kontaktując się bezpośrednio z zespołem organizującym powyższe wydarzenia.
 
Kontakt:
Toolex: tel. 510 030 472, 510 031 684 , e-mail: toolex@exposilesia.pl, www.toolex.pl 
OILexpo: tel. 510 031 319, e-mail: oilexpo@exposilesia.pl, www.oilexpo.pl 

Miejsce targów:
Centrum Targowo – Konferencyjne Expo Silesia
ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl

Źródło: Expo Silesia

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę