TOOLEX – Narzędzie biznesowego sukcesu

Reklama
Reklama

Jak zwykle początek października to w Expo Silesia termin zarezerwowany na wydarzenie poświęcone obróbce metalu. Liderzy rynku, wartościowe spotkania merytoryczne oraz wysoki poziom zwiedzających – specjalistów, sprawia że Targi TOOLEX są rozpoznawalne i cenione w Polsce i na rynkach zagranicznych. Najbliższa edycja zapowiada się imponująco – ponad 500 wystawców i współwystawców z 15 krajów, niemal 600 reprezentowanych marek, ponad 450 maszyn w ruchu i nowości z branży na 15 tysiącach metrów kwadratowych!

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, została objęta patronatem przez liczne branżowe i rządowe instytucje, które od lat wspierają targi merytorycznie. Udział w wydarzeniu potwierdzili także liderzy z branży oraz przedstawiciele polskiego i światowego przemysłu obrabiarkowego czy też narzędziowego.

Wzorem ubiegłych edycji, równolegle odbędą się również Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu – OILexpo, którym towarzyszyć będzie Środowiskowe Seminarium Tribologów, organizowane przez Polskie Towarzystwo Tribologiczne oraz Katedrę Eksploatacji Pojazdów Samochodowych i Katedrę Logistyki i Technologii Lotniczych Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej. Główną tematyką seminarium będą współczesne problemy smarowania maszyn i urządzeń, a wśród poruszanych kwestii znajdą się m.in. zastosowanie środków smarnych w infrastrukturze kolejowej możliwości smarowania w transporcie szynowym.

Dwunastej już edycji targów TOOLEX będą towarzyszyć nowe salony tematyczne – TOOLEX dla Automotive – Salon Automatyzacji dla Automotive, czyli platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii dla sektora automotive w odniesieniu do automatyzacji produkcji i branży obróbki metalu. Dedykowana producentom i dystrybutorom zintegrowanych rozwiązań, ale także firmom oferującym usługi wspierające obydwie gałęzie przemysłu. Drugim wydarzeniem uzupełniającym zakres targów TOOLEX będzie Przemysł w Ruchu – Salon Łożysk i Elementów Napędowych, jedyne wydarzenie w Polsce dedykowane producentom i dystrybutorom najwyżej jakości elementów do maszyn i urządzeń, a także usług związanych z techniką łożyskową. Do rozmów zapraszamy przedstawicieli zakładów przemysłowych, warsztatów, sklepów i klientów indywidualnych.

Targom towarzyszyć będą ciekawe wydarzenia, podczas których uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi technologiami i nowinkami rynkowymi. Po raz kolejny w ramach targów TOOLEX odbędzie się „Starcie Szlifierzy”, organizowane przez firmę 3M. To pierwsze w Polsce zawody w szlifowaniu, które powstały z myślą o grupie zawodowej szlifierzy. Szlifierze po raz pierwszy mają okazję zaprezentować swoje umiejętności na szerszym forum oraz zmierzyć się z innymi specjalistami ze swojej branży. Z kolei dzięki seminarium orgaznizowanemu przez ZP-TEAM Paweł Ziobro poznamy zastosowanie innowacyjnych technologii i metod badawczych w kompleksowej optymalizacji procesu obróbki skrawaniem.  

Więcej informacji o targach można znaleźć na dedykowanych stronach lub kontaktując się bezpośrednio z zespołem organizującym powyższe wydarzenia.

Reklama

Kontakt:

TOOLEX - tel.: 32 7887 538, 519, e-mail: toolex@exposilesia.pl, www.toolex.pl
TOOLEX dla Automotive - tel.: 32 7887 554, 538, e-mail: toolexdlaautomotive@exposilesia.pl, www.toolexdlaautomotive.pl
OILexpo - tel.: 32 7887 541, e-mail: oilexpo@exposilesia.pl, www.oilexpo.pl
Przemysł w Ruchu - tel.: 32 7887 538, e-mail: przemyslwruchu@exposilesia.pl, www.przemyslwruchu.pl

Reklama

Miejsce targów:

Centrum Targowo – Konferencyjne Expo Silesia
ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama