Trwają zapisy na konferencję Fiber Laser Days 2018

MM Magazyn Przemysłowy
Reklama
Reklama

27 września w Centrum Edukacyjno-Kongresowym na terenie kampusu Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbędzie się V edycja konferencji poświęconej technologii laserów włóknowych. Organizatorem wydarzenia jest firma IPG Photonics.

Podobnie jak w ubiegłym roku, będzie to okazja do wysłuchania referatów przedstawiających fakty dotyczące nowoczesnej technologii laserów włóknowych, koncepcji ich budowy oraz szczegółów technicznych. Nie zabraknie również przykładów zastosowań w praktyce przemysłowej w Polsce. Do współpracy zaproszono zewnętrzne firmy konstruujące maszyny do laserowej obróbki materiałów, użytkowników laserów włóknowych, Techniczne Uczelnie Wyższe oraz Instytut Spawalnictwa. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć pokaz spawania laserowego z wykorzystaniem maszyny produkcji IPG Microsystem.

Reklama

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się na stronie internetowej wydarzenia, znajdującej się pod adresem: www.fiberlaserdays.pl. Tam też znajduje się więcej szczegółowych informacji. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama