Trzecia edycja Business Mixer Łódzkiej SSE już jutro

Reklama
Reklama

To wydarzenie jest idealną szansą, aby zaprezentować firmę, wymienić się wizytówkami, zawrzeć nowe kontakty i znaleźć odpowiednich kooperantów, dostawców i klientów.

Zarząd Łódzkiej Specjalnej Strefy ekonomicznej organizuje trzecią edycję Business Mixera, która odędzie się już jutro, czyli w czwartek 3 grudnia w Fabryce Grohmana ŁSSE S.A. przy ul. Tymienieckiego 22/24 w Łodzi.

Reklama

Podczas Business Mixera każdy uczestnicy wezmą udział w serii bezpośrednich spotkań (4 rundy: każda przy innym 10-osobowym stoliku).

Podczas poprzednich dwóch edycji spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem praktycznie wszystkich branż, jak również bardzo pozytywnym odbiorem wydarzenia przez naszych gości – komentuje Tomasz Sadzyński, prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – W liczbach, to było prawie 200 firm w części mixerowej, oraz około 300 gości podczas sesji networkingowej. Taka forma nawiązywania kontaktów biznesowych była już w Łodzi praktykowana, ale nie na taką skalę. Ostatnio Łódź odwiedziły firmy z dziewięciu województw. Dlatego, od tego roku dzięki pomocy i zaangażowaniu Międzynarodowych Izb Gospodarczych, organizujemy dwie edycji business mixera rocznie – wiosenną i jesienną - dodaje Sadzyński.


Agenda:

  • 15.00 – 15.45 Rejestracja uczestników
  • 15.45 – 16.30 Powitanie uczestników, prezentacja Sponsorów
  • 16.30 – 18.00 Business Mixer
  • 18.00 – 20.00 Networking i poczęstunek
Reklama


Partnerami trzeciej edycji wydarzenia są:

  • Amerykańska Izba Handlowa w Polsce,
  • Francusko-Polska Izba Gospodarcza,
  • Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce,
  • Business Centre Club.


Więcej na: www.mixersse.pl

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama