Uchwyty mechaniczne, cylindry i imadła precyzyjne w ofercie polskiej firmy

Bison: uchwyty mechaniczne, cylindry i imadła precyzyjne Bison

Firma Bison dostarcza najwyższej jakości oprzyrządowanie technologiczne do obróbki skrawaniem. Uchwyty z mocowaniem mechanicznym polskiej firmy spełniają najwyższe kryteria wytrzymałościowe, zapewniając przy tym niezawodną pracę.

Poddane obróbce cieplnej korpusy uchwytów oraz szlifowane powierzchnie współpracujące wszystkich części gwarantują wysoką dokładność, powtarzalność i długi okres eksploatacji uchwytu. Cylindry hydrauliczne stosuje się do napędu uchwytów tokarskich oraz przyrządów specjalnych z mocowaniem mechanicznym pracujących w układzie poziomym.

Imadła maszynowe precyzyjne przeznaczone są natomiast do precyzyjnych prac frezarskich i szlifierskich na obrabiarkach CNC i standardowych. Konstrukcja, dokładność oraz jakość ich wykonania zapewniają precyzyjne ustawienie przedmiotu obrabianego i zamocowanie go z dużą siłą.

Od początku tego roku, dzięki zastosowaniu nowej technologii, firma Bison oferuje nowe, atrakcyjniejsze ceny na wybrane typy produktów.

>>Zobacz pełną ofertę firmy Bison<<

Źródło: Bison

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę