Utrzymanie ruchu na salonie Mach-Tool w Poznaniu

Reklama
Reklama

Utrzymanie ruchu jest dzisiaj najważniejszym procesem pomocniczym w przedsiębiorstwie, stąd tego zagadnienia nie zabraknie na targach przemysłowych w Poznaniu. Zakres tegorocznej edycji Salonu Mach-Tool, który odbędzie się 4-7 czerwca w ramach targów ITM Polska, poszerzony został o zagadnienia związane z konserwacją maszyn i urządzeń, automatyką, diagnostyką i mechaniką.

Utrzymanie ruchu - tegoroczna nowość Salonu Mach-Tool - to wyodrębniona przestrzeń ekspozycyjna targów ITM Polska. Firmy oferujące produkty i usługi z tego zakresu będą zlokalizowane w nowoczesnym klimatyzowanym łączniku wystawienniczym 5G, który w zestawieniu z pawilonem 5 i 5A tworzy jedną przestrzeń wystawienniczą salonu Mach-Tool o powierzchni prawie 18.000 m2 brutto!

Reklama

Ponadto ekspozycji wystawców towarzyszyć będą konferencje i seminaria poświęcone tematyce utrzymania ruchu, m.in. zarządzanie w UR, zastosowania nowoczesnych metod związanych z mierzeniem i analizą efektywności, czy zasady bezpieczeństwa.

Nie braknie także wydarzeń rokrocznie zapełniających sale specjalistami poszukujących specjalistycznej wiedzy: Forum Inżynierskiego, Dnia Mechanika czy Cax Innovation.

Reklama

Salon Mach-Tool uzupełni oferta firm biorących udział w pozostałych 7 ekspozycjach specjalnych targów ITM Polska: Salonu Hydrauliki, Pneumatyki i Napędów Hape, Salonu Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego Metalforum, Salonu Technologii Obróbki Powierzchni Surfex, Salonu Welding, Salonu Transporta, Salonu Nauka dla Gospodarki oraz, odbywającego się w systemie 2-letnim, Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.    

Więcej informacji na www.machtool.mtp.pl oraz www.itm-polska.pl

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama