Ventor oficjalnym dystrybutorem koreańskich pras mechanicznych

Ventor wyłączny dystrybutor koreańskich pras mechanicznych Simpac

Od początku maja br. firma Ventor została wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku firmy Simpac – koreańskiego producenta pras mechanicznych.

Simpac jest liderem na rynku technologii formowania w Korei Południowej, a dzięki blisko 50-letniemu doświadczeniu jest również jednym z wiodących producentów pras na świecie. 

Doświadczenie, liczba i jakość instalacji na terenie Polski i Europy, poziom zaawansowania technologicznego, wsparcie, globalna sieć serwisowa, lokalizacja centrali europejskiej w Brnie (3h od siedziby Ventor), rozbudowany dział R&D w parze ze stabilnością grupy przemysłowej, jaką reprezentuje Simpac, to podstawowe argumenty, które przesądziły o nawiązaniu współpracy firm Ventor i Simpac.

Portfolio produktów Simpac będzie bardzo silnym wzmocnieniem oferty Ventor i obejmuje prasy mechaniczne i hydrauliczne, prasy serwo, linie tandemowe i rozwiązania z zakresu automatyzacji wykrawania i tłoczenia.

Łącząc siły z Simpac dajemy naszym klientom innowacyjną i niezwykle konkurencyjną ofertę pras mechanicznych – prasy Simpac charakteryzują się elastyczną opcją instalacji jako pojedynczy moduł (prasa) w trybie progresywnym bądź transferowym lub jako w pełni zautomatyzowana linia pras. Dla naszych klientów do w rezultacie maksymalne korzyści dotyczące jakości, ceny, ale przede wszystkim wydajności oferowanych rozwiązań – mówi Przemysław Kamiński z firmy Ventor.

Simpac – koreańska precyzja od elektroniki przez automotive po AGD

Simpac oferuje kompletne rozwiązania, które od ponad pół wieku wykorzystywane są przez znanych producentów elektroniki użytkowej: LG i Samsung; czy też przez producentów samochodów popularnych w Polsce marek Kia oraz Hyundai.

Jednak rozwiązania tej firmy wykorzystują nie tylko koreańscy producenci. Prasy Simpac można spotkać w praktycznie każdym segmencie dostawców branży motoryzacyjnej, AGD, elektroniki użytkowej i wielu innych.

To kolejny partner, który dołącza do nas w przeciągu ostatnich 12 miesięcy i mogę zdradzić, że rozmowy o współpracy trwały w zasadzie tyle właśnie czasu. Bardzo cieszę się, że udaje się konsekwentnie podążać kluczem najlepszych dostępnych rozwiązań na rynku, budując naszą ofertę. Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli wybrać najlepszą dla siebie opcję i dzięki takim konsultacjom, niedługo planujemy pierwsze instalacje Simpac pod flagą Ventor w Polsce – dodaje Przemysław Kamiński.

Źródło: Ventor

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę