Warsaw Industry Week - wsparcie dla polskiego przemysłu

PixaBay/CC0 Public Domain
Reklama
Reklama

Targi Maszyn i Urządzeń Przemysłowych WARSAW INDUSTRY WEEK 2016 odbędą się w dniach 07-09 listopada 2016 w nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo Kongresowym WARSAW EXPO.

Warsaw Industry Week to wydarzenie skierowane do przedstawicieli branży przemysłowej, w trakcie którego zaprezentowane zostaną najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne. Zwiedzający będą mogli porównać oferty wielu producentów, nawiązać nowe kontakty i prowadzić rozmowy biznesowe. Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo posiada ogromne możliwości wystawiennicze, dzięki którym zaprezentowane zostaną podczas jednej, dużej imprezy niemal wszystkie gałęzie branży przemysłowej, w tym maszyny i narzędzia przemysłowe, przetwórstwo tworzyw, automatyzacja i robotyzacja, obróbka metalu tworzyw i drewna, metrologia przemysłowa, komputeryzacja i oprogramowanie dla przemysłu, cięcie i szlifowanie, badania i rozwój, BHP oraz wiele innych.

Reklama

- Kompleksowość, lokalizacja i perfekcyjna organizacja to nasze atuty. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z branży przemysłowej, oferując atrakcyjne warunki i indywidualną obsługę Klienta. Promujemy polskie firmy, które są innowacyjne, wizjonerskie, wysoko cenione na arenie międzynarodowej. W naszym przypadku koszt powierzchni, którą musi zakupić wystawca, by zaprezentować się optymalnie, jest dostosowany do polskich realiów, możliwości i rzeczywistych szans sprzedaży – opowiada Agnieszka Cieślik, dyrektor projektu.

Targom Warsaw Industry Week towarzyszyć będzie szereg interesujących wydarzeń podnoszących w sposób znaczący wartość merytoryczną, biznesową oraz wizerunkową imprezy zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających. Są to m.in.

  • WARSAW MACHINES OUTLET – nowość targowa w Polsce – wielki outlet nowych maszyn w połączeniu z eventowym show,
  • AKADEMIA TECHNICZNA z firmą PLASTIGO,
  • STREFA LASERY 4.0 z firmą GRAVOTECH,
  • STREFA INŻYNIER 4.0 z Wojskową Akademią Techniczną w Warszawie,
  • STREFA INDUSTRY 4.0 z Zespołem Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o,
  • WARSAW INSTITUTES DAY oraz Horyzont 2020 – konferencja z udziałem przedstawicieli Rządu RP organizowana wspólnie z Radą Główną Instytutów Badawczych,
  • WARSAW ROBOTICS SHOW – pokazy i prezentacje robotów z Politechniką Rzeszowską.
Reklama


MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Źródło: Materiał organizatora

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama