Warsaw Industry Week - Wspieramy polski przemysł

Warsaw Industry
Reklama
Reklama

Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie z powodzeniem realizuje największe targi branż, takich jak np. budownictwo, motoryzacja, produkty ekologiczne czy przemysł opakowań. Na sukcesy kolejnych wydarzeń wpływa podnoszenie standardów jakości organizacyjnej oraz kreowanie nowych trendów. Eventy organizowane w Ptak Warsaw Expo odwiedzają tysiące gości.

Jedno z najbliższych wydarzeń dotyczy dynamicznie rozwijającej się branży przemysłowej. Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych „Warsaw Industry Week” odbędą się w dniach 7-9 listopada 2016 r.

Reklama

W odpowiedzi na potrzeby branży przemysłowej podczas targów zaprezentowane zostaną najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne. Zwiedzający będą mogli porównać oferty wielu producentów, nawiązać nowe kontakty i prowadzić rozmowy biznesowe. Podczas wydarzenia nowe technologie oraz innowacyjne rozwiązania spotkają się z biznesem.

Warsaw Industry Week jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Organizatorzy – wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów –zaplanowali wszechstronne i kompleksowe targi. Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo posiada ogromne możliwości wystawiennicze, dzięki którym zaprezentowane zostaną podczas jednej, dużej imprezy niemal wszystkie gałęzie branży przemysłowej, w tym maszyny i narzędzia przemysłowe, przetwórstwo tworzyw, automatyzacja i robotyzacja, obróbka metalu tworzyw i drewna, metrologia przemysłowa, komputeryzacja i oprogramowanie dla przemysłu, cięcie i szlifowanie, badania i rozwój, BHP oraz wiele innych.

Miastem Partnerskim targów jest Rzeszów – Stolica Innowacji, czołowy region gospodarczy w Polsce będący miejscem funkcjonowania wielu innowacyjnych polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Dolina Lotnicza – wiodący klaster przemysłowy w Polsce zrzeszający czołowe firmy z zakresu lotnictwa i awioniki.

- Kompleksowość, lokalizacja i perfekcyjna organizacja to nasze atuty. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z branży przemysłowej, oferując atrakcyjne warunki i indywidualną obsługę Klienta. Promujemy polskie firmy, które są innowacyjne, wizjonerskie, wysoko cenione na arenie międzynarodowej. W naszym przypadku koszt powierzchni, którą musi zakupić wystawca, by zaprezentować się optymalnie, jest dostosowany do polskich realiów, możliwości i rzeczywistych szans sprzedaży – opowiada Agnieszka Cieślik, dyrektor projektu.

Reklama

Ptak Warsaw Expo jest największym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej. Powstało z myślą o organizacji międzynarodowych targów, kongresów, konferencji, szkoleń, imprez masowych i innych eventów komercyjnych. To 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej wewnętrznej powierzchni wynoszącej 143 000 m2, ponad 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej oraz 12 000 miejsc parkingowych.

Ptak Warsaw Expo to nieograniczone możliwości ekspozycyjne oraz wyjątkowa lokalizacja. Centrum targowe położone jest 10 minut jazdy od największego w kraju międzynarodowego lotniska im. Chopina i ok. 15 minut od centrum Warszawy. Dojazd ułatwiają najważniejsze drogi krajowe S7 i S8 oraz autostrada A2. Ptak Warsaw Expo to idealne warunki do biznesowych spotkań. Ptak Warsaw Expo jest częścią Holdingu Ptak – polskiej firmy posiadającej ponaddwudziestoletnie doświadczenie będącej właścicielem jedynego w Europie Miasta Mody.

Warsaw Industry Week to już 39. impreza targowa, która odbędzie się w Nadarzynie w bieżącym roku. W 2016 roku zaplanowane są również m.in. Targi Gier Komputerowych „Good Game” (23-25 września), Międzynarodowe Targi Turystyczne „World Travel Show” (14-16 października), Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz „Warsaw Home”(21-23 października) Międzynarodowe Targi Przemysłu Tekstylnego „Fest Textile” (17-19 listopada), Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne „Warsaw Moto Show” (18-20 listopada), Centralne Targi Rolnicze „CTR 2016” (25-27.11.2016) oraz wiele innych.

Targom Warsaw Industry Week towarzyszyć będzie cały szereg niezwykle ciekawych wydarzeń podnoszących w sposób znaczący wartość merytoryczną, biznesową oraz wizerunkową imprezy zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających. Są to m.in. WARSAW MACHINES OUTLET – nowość targowa w Polsce – wielki outlet nowych maszyn w połączeniu z eventowym show, AKADEMIA TECHNICZNA z firmą PLASTIGO, STREFA LASERY 4.0 z firmą GRAVOTECH, STREFA INŻYNIER 4.0 z Wojskową Akademią Techniczną w Warszawie, STREFA INDUSTRY 4.0 z Zespołem Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o, WARSAW INSTITUTES DAY oraz Horyzont 2020 – konferencja z udziałem przedstawicieli Rządu RP organizowana wspólnie z Radą Główną Instytutów Badawczych, WARSAW ROBOTICS SHOW – pokazy i prezentacje robotów z Politechniką Rzeszowską.

- Prowadzimy również partnerską współpracę z klastrami, strefami ekonomicznymi i parkami technologicznymi celem pozyskania wartościowego zwiedzającego – podkreśla Agnieszka Cieślik.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Źródło: Materiał organizatora

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama