Webinarium: Jak wydłużyć żywotność chłodziwa

Reklama
Reklama

Firma Abplanalp zaprasza na kolejne webinarium. Tematem najbliższego szkolenia w formie online będzie kwestia wydłużenia żywotności chłodziwa.

Chłodziwa odgrywają niebagatelną rolę w zakładach produkcyjnych, zwiększając wydajność maszyn, a tym samym całych procesów produkcyjnych. Jednocześnie stanowią przy okazji istotny element bieżących kosztów eksploatacyjnych. Dlatego też ważną rolą jest nie tylko dobór właściwego chłodziwa, ale również pełne wykorzystanie jego potencjału, w tym wydłużenie żywotności chłodziwa w obrabiarce.

Reklama

W najnowszym webinarium specjaliści firmy Abplanalp przedstawią sposoby, jak wydłużyć żywotność chłodziw, a także zademonstrują urządzenia do pielęgnacji chłodziw oraz odpowiedzą na pytanie, jak utrzymać optymalne parametry chłodziwa w obrabiarce.

Webinarium odbędzie się 30 czerwca 2020 r. o godzinie 12:00.

>>Zarejestruj się na webinarium<<

Reklama


Źródło: Abplanalp

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama