„Wiedza i trendy” to kolejna funkcja na Orderfox.com

Orderfox

Ponad 320 tys. zleconych i wyprodukowanych elementów CNC sprawia, że Orderfox.com jest obecnie największą wyszukiwarką w branży. Aktualnie uruchomiono wyjątkową w skali światowej funkcję „Wiedza i trendy”.

Sukces ten stanowi dla zespołu Orderfox.com zachętę, a jednocześnie zobowiązanie, aby oferować społeczności dodatkowe opcje i dzięki temu konsekwentnie rozbudowywać platformę w kierunku „Internetu branży CNC”. Stąd kluczowemu procesowi nawiązywania kontaktów biznesowych towarzyszy opracowywanie kolejnych usług dla społeczności. Aktualnie uruchomiono wyjątkową w skali światowej funkcję „Wiedza i trendy”.

Wcześniej nawiązano międzynarodowe kontakty z dziennikarzami, wydawnictwami specjalistycznymi, zrzeszeniami i uniwersytetami oraz uzgodniono współpracę w zakresie tworzenia najlepszych artykułów i publikacji. Dzięki temu w „Wiedzy i trendach” będą ukazywać się związane z branżą artykuły na temat rynków, innowacji i projektów, a także publikacje z dziedziny nauki i badań. Funkcje usług dla społeczności służą przede wszystkim kompleksowemu informowaniu użytkowników Orderfox.com. Ważnym zadaniem jest tutaj efektywny transfer wiedzy na temat zmian technologicznych, co umożliwia likwidowanie przeszkód i barier oraz wskazywanie szans związanych z nowymi cyfrowymi modelami biznesowymi. Z funkcji „Wiedza i trendy”, podobnie jak ze wszystkich pozostałych funkcji na platformie Orderfox.com, można korzystać bezpłatnie.

Źródło: Orderfox

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę