Wielkie nazwiska i liderzy technologii w Metalex 2019

Reklama
Reklama

Duże zainteresowanie wzbudza niemieckie wydarzenie High Tech w branży obróbki metalu w ramach udziału Niemiec w Metalex w Bangkoku. Najlepsze niemieckie firmy i liderzy technologiczni będą reprezentowani na największych targach obróbki metali w regionie ASEAN. Ponad 30 firm potwierdziło już swój udział w wydarzeniu branżowym.

Dla Andrew Parkina, głównego przedstawiciela Azji w Gebr, Heller Maschinenfabrik, potencjał rozwojowy Azji Południowo-Wschodniej jest bezdyskusyjny. Tajlandia i Azja Południowo-Wschodnia są często niedoceniane pod względem potencjału rynkowego.

- Obecnie sytuacja na rynku jest dla nas stabilna. Możliwości rynkowe są wystarczającym powodem, aby Metalex stał się stałym elementem kalendarza targów. Rynek tajski i południowo-wschodni Azji ma dla nas ogromny potencjał rozwojowy. Nie bez powodu Niemcy stały się teraz także krajem partnerskim Metalex w Bangkoku i wspierają niemieckie firmy z sektora obróbki metali - informuje Atepat Tungkatacha, dyrektor Zoller Thailand.

Wspólny udział zapewnia zarówno ekspertom rynkowym, jak i początkującym idealne możliwości zdobycia pozycji na rynku południowo-wschodniej Azji. Oprócz atrakcyjnego umiejscowienia wspólnego stoiska, obsługi tłumacza i niemieckojęzycznego personelu serwisowego, funkcja kojarzenia zapewnia najwyższej jakości kontakty biznesowe i długoterminowy sukces targowy. Dzięki udziałowi kraju partnerskiego obecność Niemiec zostanie dodatkowo wzmocniona dzięki politycznemu wsparciu na najwyższym poziomie.

Reklama

Tajlandzki przemysł samochodowy kluczowym rynkiem
 
Roland Merz, dyrektor ds. Sprzedaży w Azji w Chiron, jest przekonany o roli Tajlandii jako kluczowego rynku - Dzięki naszemu udziałowi w targach w tym roku ponownie zwiększamy nasze zainteresowanie Azją Południowo-Wschodnią. Tajlandia jest uważana za pioniera w produkcji samochodów, inne kraje Azji Południowo-Wschodniej, takie jak Indonezja, Malezja i Wietnam, również stają się przedmiotem zainteresowania międzynarodowej branży dostawców. Przede wszystkim oczekujemy dostawców samochodów na naszym stoisku targowym, ale jednocześnie czekamy na przyjęcie zainteresowanych osób z sektora lotniczego, technologii medycznej i pracowników laboratoriów uniwersyteckich. 

Andreas Hafner również postrzega udział w Metalex jako pozytywny czynnik dla wzmocnienia obecności na rynku firmy i zwiększenia sprzedaży: - ASEAN, a zwłaszcza gospodarka Tajlandii, ustabilizowały się, pozwalając nam na dobry rozwój na dłuższą metę. Impuls do wzrostu pochodzi z eksportu. Widzimy bardzo dobry potencjał rynkowy w regionie ASEAN, zwłaszcza w TajlandiI.

Reklama

Udział w targach 

Niemcy będą krajem partnerskim Metalex w Bangkoku, czyli największych targach obróbki metali w regionie ASEAN. Od 20 do 23 listopada 2019 r. zostaną zorganizowane wydarzenia sektorowe w ramach udziału Niemiec w kraju partnerskim. Niemieccy producenci obrabiarek i firmy z sektora obróbki metali zaprezentują się azjatyckiej publiczności na powierzchni około 1200 m kwadratowych. Oprócz wspólnego stoiska, impreza branżowa będzie również oferować specjalny pokaz maszyn i forum prezentacji.

Źródło: Landesmesse

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama