Wydajne wycinarki laserowe

Wydajne wycinarki laserowe Inter-Plast

Firma Inter-Plast – Andrzej Bodziachowski powstała w 1995 r. W 2017 r. doszło do jej fuzji z utworzoną w 2012 spółką córką – Inter-Plast – Zuzanna Bodziachowska-Kluza, która obecnie kontynuuje działalność o dotychczasowym profilu. W ofercie ma ponad 100 maszyn, które sprzedaje z gwarancją odbioru technicznego, a na dodatek zapewnia serwis techniczno-naprawczy każdej maszyny kupionej w firmie. W ramach swojej oferty przedsiębiorstwo prezentuje też wysokiej jakości lasery o szerokim spektrum możliwości.

Od grudnia 2019 Inter-Plast został oficjalnym przedstawicielem firmy SMEC (Samsung Machine Tools Engineering Company) i w ten sposób powiększył swoją ofertę o nowe maszyny do obróbki metalu, takie jak: centra obróbcze CNC, tokarki CNC i centra obróbcze do wiercenia i gwintowania. Od lipca 2020 r. firma stała się oficjalnym przedstawicielem na Polskę Południową producenta, jakim jest Bodor – Wycinarki Laserowe Fiber, tym samym wprowadzając do oferty nowe maszyny do laserowej obróbki blachy. Firma Inter-Plast posiada również dział zajmujący się usługową obróbką blachy oraz tworzeniem własnych produktów marki VABO.

W ramach oferty związanej z producentem Bodor Inter-Plast przedstawia nowość, którą jest wycinarka laserowa Fiber CNC Bodor Dream, czyli laser na silnikach liniowych Maglev. To wysoka jakość, stabilna wydajność, wymienne stoły i CE. Moc mieści się w zakresach od 6 do 40 kW. Stół to wymiary: od 3,000 x 1,500 do 6,100 x 2,500 mm. Prędkość: 200 m/min. Źródło stanowią MAX Photonics lub IPG. Głowica to Precitec.

Wycinarka laserowa

Inter-Plast prezentuje również serię P, czyli najpopularniejszą serię wśród wycinarek laserowych CNC Bodor. To gwarancja wysokiej jakości i stabilnej wydajności, a także opcja wymiennych stołów i CE. Moc jest rozpięta w granicach od 1,5 do 40 kW. Wymiary stołu to: od 3,000 x 1,500 do 8,100 x 2,500 mm. Prędkość pracy: 169 m/min. Przyspieszenie: 2,5G. Źródło: MAX Photonics lub IPG. Głowica: Bodor lub Precitec (od 6 kW).

Źródło: Inter-Plast

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę