Zamki zatrzaskowe z uchwytem CMS w meblach kamperowych

Zamki zatrzaskowe z uchwytem CMS w meblach kamperowych Elesa+Ganter

W dzisiejszych czasach wygoda i funkcjonalność przestrzeni w kamperach ma kluczowe znaczenie dla wygodnego podróżowania. Firma Elesa+Ganter oferuje w tym zakresie szereg rozwiązań, w tym zamki zatrzaskowe z uchwytem CMS, które są idealne do mebli kamperowych. Gwarantują łatwość montażu, trwałość oraz lekkość. To wygodne rozwiązanie jest atrakcyjne zarówno dla producentów wyposażenia kamperów, jak i dla entuzjastów podróży, którzy samodzielnie konstruują swoje pojazdy. W tym artykule prezentujemy case study ze współpracy Elesa+Ganter Polska z firmą Red Rocket produkującą meble do kamperów.

Powiązane firmy

Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.
Rys. 1. Zamek CMS zastosowany w szufladach mebli kamperowych Red Rocket

Zamek zatrzaskowy z uchwytem CMS to produkt wykonany z zaawansowanego technologicznie technopolimeru, łączącego w sobie lekkość z wysoką wytrzymałością. Jest to istotne, szczególnie w przypadku mebli kamperowych, gdzie każdy dodatkowy gram może wpływać na zużycie paliwa. Niska masa elementów wyposażenia jest też niezmiernie istotna z innego powodu. Każdy kamper ma określoną dopuszczalną masę całkowitą, więc czym większa waga wyposażenia, tym mniej bagaży możemy ze sobą zabrać. Połączenie materiałów poliamidu (PA) i polioksymetylenu (POM) z odpornością na UV, gwarantuje również trwałość, co jest niezbędne w warunkach podróży, gdzie meble są używane w różnych warunkach atmosferycznych.

Rys. 2. Montaż zamka CMS

Firma Red Rocket jest znana z wysokiej jakości swoich produktów i doskonale rozumie potrzeby podróżujących. Współpraca z Elesa+Ganter pozwala jej na osiągnięcie synergii innowacyjnej technologii zamków zatrzaskowych z uchwytem CMS z designerskimi i funkcjonalnymi rozwiązaniami mebli oferowanymi przez Red Rocket. To partnerstwo gwarantuje, że meble kamperowe są nie tylko praktyczne, ale także estetyczne i dostosowane do potrzeb klienta – powiedział Filip Granowski, dyrektor zarządzający Elesa+Ganter Polska.

Rys. 3. Projekt mebli kuchennych firmy Red Rocket z wykorzystaniem zamka CMS od Elesa+Ganter

Zamek zatrzaskowy z uchwytem CMS doskonale sprawdza się w różnych rodzajach mebli kamperowych. W szafkach wiszących zapewnia bezpieczne przechowywanie przedmiotów. Z kolei w schowkach ułatwia szybki dostęp do niezbędnych rzeczy. W meblach kuchennych zabezpiecza naczynia i przybory kuchenne podczas podróży. Dzięki zastosowaniu tego nowoczesnego zamka, podróżowanie staje się bardziej komfortowe i zorganizowane (Rys. 4).

Rys. 4. Przykłady zastosowań zamków CMS w meblach kamperowych firmy Red Rocket takich jak: szafki wiszące, meble kuchenne i schowki

Zamek CMS to nie tylko zaawansowane technologicznie rozwiązanie, ale także produkt budżetowy. Przystępna cena tego zamka umożliwia stosowanie go na masową skalę, co jest korzystne zarówno dla producentów mebli, jak i dla klientów poszukujących wysokiej jakości produktów w rozsądnej cenie.

W przypadku prowadzenia nowego projektu zachęcamy do kontaktu z działem technicznym Elesa+Ganter, który służy pomocą w optymalnym rozwiązaniu każdego problemu natury technicznej.

Źródło: Elesa+Ganter

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę