Zaprojektujmy jakość razem! – Quality & Design Forum

Reklama
Reklama

IndustralForum organizuje w Katowicach pod koniec października Quality & Design Forum – międzynarodowe spotkanie wybitnych specjalistów w dziedzinie kontroli jakości i projektowania. Celem spotkania jest stworzenie profesjonalnej platformy wymiany doświadczeń i komunikacji pomiędzy przedstawicielami właściwych działów ze strony klientów, jak i ze strony dostawców.

W czasach dużej konkurencji rynek, czyli klient końcowy, ma coraz wyższe oczekiwania. Chce otrzymywać produkt coraz lepszy i tańszy. Całkowita odpowiedzialność za to leży po stronie producenta w obszarze kompetencji dwóch działów: jakości i projektowania. Oznacza to, że tworzą one najważniejszą wartość firmy.

Reklama

Czy jednak zawsze działają wspólnie? Czy w praktyce mają wspólne cele? Czy na tej drodze działają w duchu zrozumienia wzajemnych potrzeb? Czy razem uczestniczą w „tworzeniu” jakości do samego końca?

Odpowiedzi na te i inne pytania szukać będą uczestnicy Quality & Design Forum. Spotkanie odbędzie się pod hasłem „Zaprojektujmy jakość razem!” w dniach 28-29 października w Katowicach.

Reklama

Organizator zaprasza do udziału w forum specjalistów z dziedziny kontroli jakości i projektowania, przedstawicieli działów zajmujących się testami i pomiarami, narzędziami, produkcją i inżynierią, przede wszystkim jednak osoby zainteresowane poszerzaniem własnej wiedzy i podniesieniem kwalifikacji. Liczy tym samym, że doświadczenie pozyskane podczas spotkania wpłynie korzystnie na jakość wyrobów wytwarzanych przez firmy uczestniczące oraz pozwoli zdobyć przewagę rynkową nad konkurencją.

Wśród zaproszonych prelegentów i ekspertów znajdują się przedstawiciele firm motoryzacyjnych, lotniczych, elektromaszynowych, takich jak: Toyota Motor Manufacturing Poland, Nexteer Automotive, General Motors, Volkswagen, Gedia Poland Assembly, Sitech, Quality up, Siemens, Autodesk i inni.

Więcej informacji, szczegółowy program, rejestracja na stronie http://www.quality-forum.pl/

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama