Zbliżają się Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery

Polarga-Premiery
Reklama
Reklama

Polagra-Premiery to jedno z największych, halowych wydarzeń targowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Ekspozycja targowa obejmie 7 pawilonów, wypełnionych po brzegi nowościami, które producenci i dystrybutorzy szykują na nadchodzący sezon. Styczniowy termin wydarzenia to doskonały czas na to, by podsunąć rolnikom pomysły na nowe inwestycje. 

Festiwal nowości na Polagra-Premiery

Wszyscy spragnieni wiedzy o nowoczesnych rozwiązaniach i najnowszych produktach powinni rozpocząć zwiedzanie ekspozycji od wystawy produktów nagrodzonych w konkursie Złoty medal MTP. Sąd konkursowy wyłonił w tej edycji aż 37 laureatów. Wymieniając tylko kilku - firma Claas zaprezentuje Lexion 6000, kombajn łączący zalety bębna przyspieszającego, młócącego, separatora oraz odrzutnika, z innowacyjnym napędem synchronizującym wszystkie bębny. John Deere przedstawi czterogąsienicowy ciągnik rolniczy 8RX 410, idealną maszynę do wymagających terenów oraz trudnych typów gleby. Zależy nam ogromnie na promocji i rozwoju polskich marek dlatego wśród wystawców nie zabraknie również polskich producentów, którzy zaprezentują produkty zawierające innowacyjne rozwiązania.

Przykładem niech będzie maszyna do zbierania kamieni Husarya SCS-100, firmy Usarya, przeznaczona do mechanicznego zbierania kamieni z wierzchniej warstwy gleby, czy opryskiwacz Heron 50 27, o pojemności zbiornika głównego 5000l, jednej z najstarszych polskich firm rolniczych Unia. To zaledwie kilka z ponad kilkuset nowości, które będzie można obejrzeć na żywo w Poznaniu.

Reklama

Innowacje na polu

Oprócz nowości maszynowych nie zabraknie też nowości w zakresie systemów oraz aplikacji usprawniających zarządzanie gospodarstwem. Wśród nich z pewnością na uwagę zasługuje Data Connect, czyli interfejs umożliwiający kontrolę parametrów ciągników i maszyn różnych marek. eAgronom, czyli program, który ułatwia zarządzanie gospodarstwem, pracownikami oraz polami czy Uniform Agri, który usprawnia zarządzaniem stadem bydła mlecznego to równie ciekawe propozycje od wystawców Polagra-Premiery. Te i szereg innych rozwiązań, będą możliwe do zobaczenia w obrębie całej ekspozycji targowej. Szczególnej uwadze polecamy odwiedzenie Strefy Innowacji, czyli przestrzeni z bogatym programem wydarzeń i prezentacji rozwiązań oraz wymiany uwag i doświadczeń z producentami i przedstawicielami branży.

Powiązane firmy

Reklama

Rośliny na medal

Polagra-Premiery to oprócz maszyn i urządzeń także możliwość spotkania wystawców z zakresu produkcji i hodowli roślin. Złotym Medalem MTP 2020, m.in. za wyjątkowe właściwości oraz wysokie wyniki w testach polowych nagrodzono 17 gatunków roślin uprawnych i wszystkie z nich będzie można zobaczyć między 17 a 19 stycznia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Źródło: Polagra-Premiery

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama