Zmiana terminu pierwszej edycji targów ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW

Nowy termin targów ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW Targi w Krakowie

Pierwsza edycja targów ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW zaplanowana na 24–25 listopada 2020 r. została przesunięta w związku z sytuacją na świecie spowodowaną pandemią Covid-19. Został już ogłoszony nowy termin.

Targi organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu oraz Targi w Krakowie zostały przełożone na kolejny rok ze względu na obowiązujące na całym świecie obostrzenia. W związku z zainteresowaniem wystawców spoza Polski, organizatorzy zdecydowali na zmianę terminu tak, aby wszyscy uczestnicy mogli wziąć udział w wydarzeniu.

Wydarzenie odbędzie się 23-24 listopada 2021 r. w EXPO Kraków.

ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW to targi stworzone specjalnie z myślą o połączeniu doświadczenia z innowacjami. Przez 2 dni uczestnicy poznają najskuteczniejsze i sprawdzone rozwiązania, najnowsze technologie i nadchodzące trendy, a to wszystko w jednym miejscu. Najwybitniejsi specjaliści podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, by wznieść organizację i techniki montażu na jeszcze wyższy poziom.

Źródło: Targi w Krakowie

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę