Zoller zaprasza na spotkania on-line

Zoller zaprasza na spotkania on-line Zoller

W dniach 4-6 maja 2021 r. za pośrednictwem platformy internetowej 75Live firma Zoller będzie organizować dla swoich klientów oraz zainteresowanych osób wirtualne targi.

Po raz pierwszy oferowana będzie również możliwość udziału w urozmaiconym programie na miejscu w nowej Smart Factory firmy Zoller: w czwartek 6 maja 2021 w ramach specjalnego wydarzenia partnerskiego.

Harmonogram wydarzenia:
4 maja: Maszyny nastawcze i pomiarowe Zoller: impulsy do produktywności i jakości
5 maja: Inteligentne szafki dla maksymalnej oszczędności czasu i kosztów
6 maja: „CAM to Part” z partnerami Zoller SolidCAM, AtroCam i MHT Mold & Hotrunner Technology

Powiązane firmy

Te wirtualne wykłady będą dotykać sedna tematu wydajności produkcji, a tym samym mogą być impulsem do zwiększenia produktywności. Pomiędzy poszczególnymi sesjami, które będą się odbywać na żywo, eksperci firmy będą dostępni na indywidualne spotkania, pokazy i porady.

Spotkania odbędą się na platformie eventowej live.myzollerservices.com. Wystarczy zalogować się i zarejestrować na wybrane wydarzenie.

Źródło: Zoller

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę