hub4industry Digital Innovation Hub
hub4industry Digital Innovation Hub

hub4industry Digital Innovation Hub

Podole 60, 30-394 Kraków, PL

http://www.hub4industry.pl

O FIRMIE

hub4industry to Digital Innovation Hub (DIH) utworzony przez Krakowski Park Technologiczny, firmy: ASTOR i T-Mobile, uczelnie: Akademię Górniczo-Hutniczą i Politechnikę Krakowską, a także ekspertów z BIM Klaster i Instytutu Kościuszki. Razem oferujemy kompleksowe wsparcie dla firm produkcyjnych i szeroko rozumianego przemysłu, który chce wprowadzić do swoich fabryk rozwiązania Przemysłu 4.0.

W hub4industry: 
    • Łączymy kluczowe technologie i obszary, które składają się na Fabrykę Przyszłości: łączność w sieci 5G, automatyzację i robotyzację, IIoT, sztuczną inteligencję (AI), rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość, (AR i VR), cloud computing, technologie BIM, druk 3D, cyberbezpieczeństwo i inne.  
    • Pomagamy przedsiębiorstwom w poprawie ich konkurencyjności na rynku, w głównej mierze poprzez pracę nad optymalizacją procesów produkcyjnych. 
    • Kompleksowo podejmujemy temat transformacji cyfrowej – nie tylko w obszarze konkretnych narzędzi i rozwiązań technologicznych, ale także finansowania inwestycji, zarządzania zmianą, rozwoju kompetencji czy zrównoważonego wykorzystywania zasobów.