hub4industry Digital Innovation Hub
hub4industry Digital Innovation Hub

hub4industry Digital Innovation Hub

Podole 60, 30-394 Kraków, PL

http://www.hub4industry.pl

Reklama
Reklama

O FIRMIE

hub4industry to Digital Innovation Hub (DIH) utworzony przez Krakowski Park Technologiczny, firmy: ASTOR i T-Mobile, uczelnie: Akademię Górniczo-Hutniczą i Politechnikę Krakowską, a także ekspertów z BIM Klaster i Instytutu Kościuszki. Razem oferujemy kompleksowe wsparcie dla firm produkcyjnych i szeroko rozumianego przemysłu, który chce wprowadzić do swoich fabryk rozwiązania Przemysłu 4.0.

W hub4industry: 
    • Łączymy kluczowe technologie i obszary, które składają się na Fabrykę Przyszłości: łączność w sieci 5G, automatyzację i robotyzację, IIoT, sztuczną inteligencję (AI), rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość, (AR i VR), cloud computing, technologie BIM, druk 3D, cyberbezpieczeństwo i inne.  
    • Pomagamy przedsiębiorstwom w poprawie ich konkurencyjności na rynku, w głównej mierze poprzez pracę nad optymalizacją procesów produkcyjnych. 
    • Kompleksowo podejmujemy temat transformacji cyfrowej – nie tylko w obszarze konkretnych narzędzi i rozwiązań technologicznych, ale także finansowania inwestycji, zarządzania zmianą, rozwoju kompetencji czy zrównoważonego wykorzystywania zasobów.

Edukacja liderów zmian i Inżynierów 4.0
Cyberbezpieczeństwo, IIoT, automatyzacja produkcji, finansowanie inwestycji – przedsiębiorcy i inżynierowie spotykają się u nas na szkoleniach dotyczących najważniejszych zagadnień dotyczących Przemysłu 4.0. Łączymy doświadczenie konsorcjantów z różnych obszarów wiedzy nt. transformacji przemysłowej i organizujemy szkolenia, webinary, meetupy, warsztaty oraz udostępniamy kursy e-learningowe - wszystko w ramach Akademii hub4industry.

Inspiracja i doświadczanie Przemysłu 4.0 
W naszym krakowskim showroomie Fabryki Przyszłości, zobaczysz i sprawdzisz w praktyce najnowsze rozwiązania przemysłowe. Organizujemy również warsztaty, demonstracje i wizyty studyjne w wiodących fabrykach krajowych i zagranicznych.

Diagnoza 4.0 i plan na zmianę
Pomożemy Ci określić aktualny stan dojrzałości cyfrowej przedsiębiorstwa, dzięki czemu poznasz wyzwania i opracujesz plan na zmianę, która pozwoli Twojej fabryce stać się Fabryką Przyszłości. Diagnoza wg sprawdzonej metodologii ADMA (Advanced Manufacturing) wskazuje firmom ścieżki rozwoju i pozwala uzyskać status Factory of the Future.

Testy poprzedzające inwestycję (test before invest)
Przeprowadzamy pilotażowe projekty wdrożeniowe (tzw. Proof of Concept), które pomagają zweryfikować planowaną inwestycję przed realnym wdrożeniem. Sprawdzamy w co, kiedy i jak zainwestować, aby uzyskać najlepsze efekty dla Twojej firmy. Wspieramy także w pozyskiwaniu finansowania na inwestycje w ramach Przemysłu 4.0.

Informacje firmowe