Adapter APC do montażu uchwytów

Reklama
Reklama

Firma Elesa+Ganter wprowadziła do oferty zestaw mocujący umożliwiający montaż uchwytów do osłon na profilach okrągłych. Dotychczas uchwyty te można było mocować tylko na profilach o przekroju kwadratowym. Prosty w konstrukcji adapter o symbolu APC rozszerza zakres stosowania uchwytów do osłon.

Uchwyty do osłon to jeden z ciekawszych elementów zabudowy oferowanych przez Elesa+Ganter i dedykowanych do montażu zarówno na aluminiowych profilach konstrukcyjnych z rowkami teowymi, jak i innych profilach kształtowych. Adaptery APC w połączeniu z uchwytami PC umożliwiają mocowanie osłon stałych na zabudowach urządzeń wykonanych z profili okrągłych.

Reklama

Adapter APC składa się z trzech elementów:
- płyty z technopolimeru, na której osadza się uchwyt PC,
- stalowej, ocynkowanej wkładki gwintowanej M6, do zanitowania w okrągłym profilu,
- śruby M6 z łbem nimbusowym, do przykręcenia całości do profilu.

Adaptery uchwytów PC dedykowane są do profili o średnicach 30-52mm oraz osłon o grubościach w zakresie 4-6mm. Możemy je montować na profilach okrągłych o maksymalnej grubości ścianki 2mm.

Reklama

Typowe zastosowanie uchwytów osłon PC to budowa maszyn, ekspozycji reklamowych itp.

www.elesa-ganter.pl

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama