AirXperience 2021 – wirtualne wydarzenie dla branży lotniczej

AirXperience 2021 – konferencja online dla branży lotniczej Dassault Systèmes

Dassault Systèmes organizuje AirXperience 2021, wirtualne wydarzenie dotyczące najnowszych osiągnięć technologicznych w dziedzinie przemysłu lotniczego i obronnego. Konferencja online odbędzie się 22-25 czerwca 2021 r.

W obliczu rosnących oczekiwań klientów i coraz większej złożoności programu lotniczego, innowatorzy z branży dążą do zapewnienia zoptymalizowanych, bezpiecznych i zrównoważonych środków transportu. Konferencja będzie doskonałą okazją do spotkania z liderami branży, którzy podzielą się wskazówkami dotyczącymi sposobu osiągnięcia wyższej efektywności i konkurencyjności przez firmy z branży lotniczej.  

Powiązane firmy

Dassault Systemès Sp. z o.o.

Eksperci z firm: Airbus Defence and Space, Hemeria, Liebherr, Sogeclair, Spirit AeroSystems i ThrustMe wraz z Davidem Zieglerem, wiceprezesem ds. przemysłu lotniczego i obronnego w Dassault Systèmes, wezmą udział w sesjach na żywo poświęconych łańcuchowi dostaw w branży lotniczej, obronności i przemyśle kosmicznym. Sesje będą dotyczyć zagadnień związanych z transformacją cyfrową i platformami cyfrowymi, jak 3DEXPERIENCE firmy Dassault Systèmes, które oferują nowe sposoby konceptualizacji, projektowania, produkcji, testowania, certyfikacji i utrzymania nowych pojazdów powietrznych i kosmicznych. 

Tematyka poszczególnych sesji:

    • Przekształcenie łańcucha dostaw w przemyśle lotniczym i kosmicznym z modelu silosowego w sieć wartości, aby zwiększyć transparentność i usprawnić współpracę między organizacjami i lokalizacjami.
    • Szybsze i dokładniejsze podejmowanie decyzji, zintegrowane planowanie misji, zwinność i inteligentne rozwiązania z zakresu proaktywnego utrzymania w firmach obronnych.
    • Przemysł kosmiczny: skrócenie czasu opracowywania rakiet i satelitów; uzyskanie  odpowiedniej jakości za pierwszym razem przyczyni się do udanych startów i operacji w kosmosie.

W programie znajdą się również referencje od klientów Dassault Systèmes, w tym Ball Aerospace, Korea Aerospace Industries, MTorres, Spirit AeroSystems i Turkish Aerospace Industries. Przedstawiciele wymienionych firm opowiedzą, w jaki sposób wykorzystują platformę 3DEXPERIENCE do przyspieszania innowacji oraz poprawy wydajności i elastycznej produkcji.

Źródło: Dassault Systèmes

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę