Andrzej Mochoń: Apetyt wciąż rośnie

Andrzej Mochoń: Apetyt wciąż rośnie Targi Kielce

Już tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia tegorocznej edycji targów STOM. Jak przekonuje Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce, organizatora targów, w biznesie nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania z kontrahentami. Obecność na wydarzeniu branżowym umożliwia kompleksowe przeanalizowanie potrzeb klientów, ale także zapoznanie się z ofertą konkurencji czy wymianę doświadczeń.

Miniona edycja Przemysłowej Wiosny, która w 2021 r. odbyła się wyjątkowo jesienią, w czasie zwyżkowej fali pandemii pokazała to wyraźnie. Wystawy zgromadziły ponad 350 firm z 25 krajów świata w sześciu halach targowych na powierzchni ponad 14 000 m2. Cykl targowy odwiedziło blisko 10 000 profesjonalistów. Od samych wystawców wiemy, że satysfakcja z odbytych wówczas rozmów biznesowych była ogromna, a apetyt na udział w kolejnych branżowych wydarzeniach targowych wciąż rośnie.

Wzmożone zainteresowanie spotkaniami bezpośrednimi w naszym ośrodku obserwujemy już od początku roku. Tegoroczne święto branży energetycznej, czyli Targi ENEX, zanotowały wzrost o 10% liczby zwiedzających w porównaniu z frekwencją z czasów przed wybuchem pandemii. Sukcesem zakończyły się debiutujące w naszym kalendarzu Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Duża liczba odwiedzających – a wśród nich wielu specjalistów, którzy zajmują się pokryciami dachowymi – pojawiła się w halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka, żeby na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.

Czego oprócz biznesowych rozmów mogą oczekiwać goście Targów STOM? Salon Technologii Obróbki Metali słynie z dynamiki prezentacji. Nie inaczej będzie w tym roku. Prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, prezentacje laserów i technologii laserowych, pokazy spawalnicze, robotów przemysłowych, a także drukarek 3D – to tylko kilka przykładów tego, co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka. Prezentacjom będą towarzyszyć spotkania merytoryczne.

Mam nadzieję, że tegoroczne targi przyniosą Państwu wiele efektywnych rozmów, owocnych spotkań i ciekawych doświadczeń.

Serdecznie zapraszam do udziału w wydarzeniach towarzyszących targom i życzę udanego pobytu w Kielcach.

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę