Ażurowe Ferrari i kompozytowy stół z drukarki

MM
Reklama
Reklama

Tegoroczne Dni Druku 3D prezentują wiele hitów wykonanych metodą druku przestrzennego. Motocykle, repliki broni, przedmioty codziennego użytku, prototypy, protezy medyczne – w Targach Kielce możemy zaobserwować, jak szerokie jest zastosowanie coraz popularniejszego druku 3D.

Wśród licznych stoisk firm przentujących swoje osiągnięcia w technologii druku 3D uwagę przyciągają dwa produkty na stoisku firmy Wolf.

Reklama

Designerski stół to, jak się okazuje, największy na świecie wydruk kompozytowy. Waży aż 260 kg, a inspirowany jest bionicznością, przez co nawiązuje do natury.

Reklama

Na stoisku firmy Wolf oko zwiedzających cieszy również naturalnej wielkości model ażurowego, czerwonego Ferrari Lusso, który jest drukowany ręcznymi drukarkami 3D przez grupę koła naukowego z Politechniki Warszawskiej.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama