Bez danych ani rusz

Bez danych ani rusz Pixabay – designwebjae

Brak informacji o źródłach kosztów i ukrytych stratach w przedsiębiorstwie nie pozwoli podejmować trafnych decyzji dotyczących optymalizowania działalności. Innymi słowy: ten, kto posiada dane i potrafi je przetwarzać w informację i wiedzę, ma potencjalną przewagę nad innymi.

Eksperci z firm SPiID, APA, PF Electronic, Jantar, Evatronix, Aiut, 5sAutomate – zrzeszonych w Klastrze Silesia Automotive & Advanced Manufacturing przy Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej – będą dyskutować podczas targów ITM Industry Europe na temat skutecznego planowania procesów zbierania danych z maszyn i ludzi, organizacji sprawnego procesu gromadzenia, przetwarzania i wykorzystania danych (np. w kontekście analizy jakości wyrobu czy przebiegu produktu w procesie) oraz automatyzacji współpracy człowieka z maszyną.

zaproszenie na targi ITM Industry Europe

Debata pt. „Bez danych ani rusz” odbędzie się 31 maja o godz. 13:00 na Scenie Trendów dla Przemysłu.

>>Zobacz szczegóły nt. tego wydarzenia<<

Źródło: Grupa MTP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę