Bezprecedensowo szybka dostawa pieca próżniowego

Bezprecedensowo szybka dostawa pieca próżniowego SECO/WARWIC Seco/Warwick

Tylko osiem tygodni zajęło grupie Seco/Warwick zrealizowanie zamówienia na dostawę pieca próżniowego Vector do międzynarodowego producenta broni i sprzętu wojskowego w Brazylii. Jak się okazuje, to bezprecedensowo szybka realizacja zamówienia w tej branży.

Kontrakt obejmował dostawę pieca Vector, czyli tego, który w ofercie firmy Seco/Warwick uchodzi za najbardziej wszechstronny i uniwersalny. To jednokomorowy piec próżniowy wykorzystujący chłodzenie gazowe, mogący służyć do realizacji różnych procesów i różnych zastosowań w zakresie obróbki cieplnej metali. Vector w takiej konfiguracji, tj. z okrągłą grafitową komorą grzejną, może być stosowany do większości standardowych procesów, np.: hartowania, odpuszczania, wyżarzania, przesycania, lutowania twardego i spiekania.

Powiązane firmy

- Rzadko zdarza się sytuacja, w której mamy niemal gotowe do odbioru produkty. Tym razem rzeczywiście klient poszukiwał standardowego rozwiązania – czyli naszego flagowego pieca próżniowego, którego setki egzemplarzy pracują w 70 krajach na świecie  – mówił Maciej Korecki, wiceprezes Segmentu Pieców Próżniowych Grupy Seco/Warwick. - Cieszymy się, że mogliśmy spełnić oczekiwania zarówno w zakresie parametrów, jak i jakości dostarczonego urządzenia, a co w tym przypadku było najważniejsze - krótkiego czasu realizacji. To kolejny nasz kontrakt z firmą z sektora obronnego. Bardzo cieszy zaufanie, jakim partner i ta branża nas niejednokrotnie obdarzyła – podsumował Korecki.

Źródło: Seco/Warwick

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę