Bezprzewodowa moc od Milwaukee

Milwaukee
Reklama
Reklama

Tego lata Milwaukee wprowadza na rynek nową baterię o pojemności 9,0 Ah i najlżejszy młot M18 FUEL SDS-Max.

Wraz z wprowadzeniem nowego zestawu akumulatorów M18 REDLITHIUM-ION HIGH DEMAND 9,0 Ah, Milwaukee wykorzystuje wydajność M18 FUEL i doprowadza do nowych możliwości użytkowych narzędzi, bez potrzeby stosowania generatorów prądu. Nowa bateria zapewnia 5 razy dłuży czas pracy niż standardowe odpowiedniki jonowo-litowe, pozwala pracować 2 razy dłużej niż REDLITHIUM-ION 5.0Ah i o ponad 50% wydłuża możliwość użyłkowania w stosunku do narzędzi o napięciu 36V. Wydłużony czas pracy w połączeniu z mocą o 35% większą od standardowych akumulatorów, generuje nowe możliwości zastosowania narzędzi wyposażonych w takie zasilanie. Konstruktorzy Milwaukee zadbali także o niski poziom nagrzewania się nowej baterii (60% niższy niż standardowe akumulatory litowo-jonowe ) co w znaczny sposób wydłuża jej czas pracy i żywotność.

Reklama

Postęp w technologii litowo-jonowej, zmienia percepcję i oczekiwania w stosunku do narzędzi bezprzewodowych, czego wynikiem jest  pierwszy w przemyśle młot wiercąco-burzący 18V, 5 kg., M18 FUEL SDS-Max. Technologia Milwaukee M18 FUEL gwarantuje, że młot M18 FUEL SDS-Max Combination Hammer zapewni wydajność potrzebną dla wymagających zastosowań SDS-Max, włączając suche odwierty rdzeniowe i średniej wydajności kruszenie, zarówno w blokach z betonu jak i betonu zbrojonego. Niska waga nowego młota (5 kg.) w połączeniu z nowym zasileniem M18 REDLITHIUM-ION HIGH DEMAND 9,0 Ah, daje możliwość wiercenia betonu wiertłami do 40 mm, przy prędkościach do 450 obr./min. Siła uderzenia wynosi 6,1 J, a skok udaru do 3000 na minutę. 

M18 FUEL jest opracowany dla wymagających zadań jakie występują na placach budów. 

Reklama

Źródło: Milwaukee 

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama