Brammer świętuje powstanie 400. oddziału Insite w Europie

Reklama
Reklama

W 2003 roku Brammer, europejski dystrybutor produktów i usług dla utrzymania ruchu, otworzył pierwszy oddział Insite w zakładzie produkcyjnym ważnego klienta. To rozwiązanie pozwala producentom przekazać niektóre lub wszystkie procesy zaopatrzenia i zarządzania produktami utrzymania ruchu w ręce jednego z ekspertów firmy Brammer. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się znaczną oszczędnością kosztów i zoptymalizować procesy produkcyjne. Dziś, po 11 latach, Brammer z świętuje powstanie 400. oddziału Insite.

W obecnym bardzo konkurencyjnym środowisku europejskim producentów nie stać na ponoszenie zbędnych kosztów. Niestety, szanse na uzyskanie wysokiej wydajności i oszczędności kosztów na obszarze produktów utrzymania ruchu w większości procesów produkcyjnych zostają przeoczone. Niski koszt jednostkowy wraz z dużą złożonością produktów utrzymania ruchu, wymagania względem wydajności produkcji oraz zwiększająca się złożoność procesów technologicznych i produkcyjnych oznaczają, że niewiele firm poświęca czas i uwagę na ciągłe ulepszenia oraz oszczędności na tym polu. Rozwiązanie Brammer Insite pozwala zidentyfikować i rozwiązać te problemy. Wystarczy co najmniej jeden pracownik Brammer Insite na terenie zakładu, aby uzyskać pomoc w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Reklama

Oddziały Brammer Insite zapewniają konsultacje dotyczące zakupów, spraw technicznych, umożliwiają dostęp do systemu ERP firmy Brammer i spełniają potrzeby klienta poprzez udostępnienie uzgodnionego asortymentu usług w zakresie zapasów magazynowych, zaopatrzenia i produkcji. To właśnie dostęp do zasobów i wiedzy związanych z fachową pomocą techniczną, wiedzą z zakresu zakupów oraz zarządzaniem zapasami magazynowymi pozwala klientom Brammer Insite czerpać korzyści z wyraźnego zwiększenia wydajności produkcji i rzeczywistych oszczędności kosztów.

Piotr Kokoszka, kierownik ds. rozwoju Insite w firmie Brammer, wyjaśnia: „To nasz “oddział w zakładzie producenta” – koncepcja, która zdobyła niezwykłą popularność wśród naszych klientów w ciągu ostatnich 11 lat. Od początku 2013 roku otworzyliśmy ponad 70 oddziałów Insite, dzięki czemu mamy już ponad 400 oddziałów w całej Europie. Chcemy też, aby dzięki naszemu rozwiązaniu Insite jeszcze więcej klientów zwiększyło oszczędność kosztów”.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama