Comarch będzie wspierać Europejskie Obserwatorium Południowe

Reklama
Reklama

W ramach zawartej umowy outsourcingowej Comarch zapewni bieżącą obsługę infrastruktury IT. Objęte umową usługi obejmują wsparcie użytkowników, jak również świadczenie usług serwisowych obejmujących infrastrukturę serwerową i sieciową, systemy konferencji wideo oraz aparaturę telefoniczną firmy ESO.

ESO zdecydowało się na podjęcie współpracy z firmą Comarch po dokonaniu weryfikacji ofert złożonych w ramach przetargu. O wyborze zadecydowało przede wszystkim długoletnie doświadczenie działającego na całym świecie dostawcy systemów i usług IT w obszarze usług outsourcingowych. ESO doceniło kompetencje zdobyte w podobnych projektach przez Comarch.

Reklama

Projekt jest realizowany w siedzibie głównej ESO, która mieści się w niemieckiej miejscowości Garching niedaleko Monachium oraz w Chile.

Europejskie Obserwatorium Południowe (European Southern Observatory, ESO) to międzynarodowa organizacja zrzeszająca przede wszystkim kraje europejskie, powołana w 1962 roku w celu budowy i utrzymywania obserwatoriów astronomicznych na półkuli południowej. ESO jest wiodącą organizacją naukowo-technologiczną zajmującą się astronomią i realizuje innowacyjne programy skupione na projektowaniu, budowie i użytkowaniu dużych naziemnych urządzeń obserwacyjnych dla astronomii, umożliwiając tym samym ważne odkrycia naukowe.

Reklama

Źródło: Centrum Prasowe PAP

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama