Comarch wyróżniony w raporcie firmy Frost & Sullivan

Comarch wyróżniony w raporcie firmy Frost & Sullivan Canva

Firma Comarch została wymieniona w publikacji „Next-generation Wireless Operations Support System Growth Opportunities” autorstwa Frost & Sullivan. Raport koncentruje się na „orkiestracji usług wielu domen i wielu dostawców jako kluczu do potencjału wzrostu 5G”. 

Działalność Comarch w zakresie dostarczania systemów BSS i OSS została doceniona w raporcie Frost & Sullivan. Publikacja koncentruje się w szczególności na możliwościach wynikających ze współpracy wielu dostawców i technologii. Wśród najważniejszych cech produktów Comarch zwrócono uwagę na wykorzystywanie standardów branżowych, takich jak TM Forum czy ETSI.

Powiązane firmy

Comarch S.A.

Comarch został wyróżniony na tle trzech innych dostawców, charakteryzujących się odmiennym, ale niezwykle skutecznym podejściem do świadczenia usług 5G. Raport koncentruje się głównie na systemach OSS i BSS, które wpisują się w obecny trend usług opartych o sieć 5G. Ważnym punktem tej publikacji jest wskazanie możliwości i kierunków rozwoju produktu, pod kątem tego, jak powinny wyglądać oferowane systemy w najbliższej przyszłości.

Transformacja modeli biznesowych to wyzwanie, które czeka wszystkie firmy, nie tylko te z branży telekomunikacyjnej. Świadczenie usług w oparciu o sieć 5G stwarza wiele możliwości, które warto wykorzystać do rozwoju ofert, a nawet całych przedsiębiorstw.

Źródło: Comarch

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę