Conrad udostępnia nową gamę produktów Phoenix Contact

Reklama
Reklama

Dystrybutor dodaje kolejne urządzenia zasilające i sterujące dla sektora przemysłowego do asortymentu ponad 17.000 Phoenix Contact.

Conrad Business Supplies posiada w asortymencie nowe produkty Phoenix Contact ulepszone przez specjalistów automatyki przemysłowej obejmujące elementy techniki zasilania i komponenty zarządzające. Nowe produkty prezentowane na ostatnich targach w Hanowerze obejmują TC Mobile I/O X300, Open Data Port (ODP) stacji zdalnego sterowania, nowy wybór miniprzekaźników PSR, serię urządzeń zasilających i przeprojektowanych urządzeń odgromowych I chroniących przed przepięciami w technologii Safe Energy Control (SEC).

Reklama

Miniprzekaźniki PSR Phoenix Contact są jednymi z najwęższych na świecie przekaźników do zastosowań związanych z bezpieczeństwem, a jednocześnie oferują parametry mocy dużych przekaźników bezpieczeństwa. Dzięki kompaktowej wielkości 6 mm, wymagają do 70 % mniej miejsca niż standardowe urządzenia, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokich standardów bezpieczeństwa. Nowe miniprzekaźniki są między innymi doskonale dostosowane do zastosowań w inżynierii mechanicznej i w przemyśle przetwórczym.

Przenośny moduł radiowy TC I/O X300 jest najmniejszą stacją zdalnego sterowania ODP na świecie. Korzystanie z komunikacji mobilnej staje się bezpieczne i niezawodnie monitorowane zarówno ze stacji sygnałów analogowych i cyfrowych. Przekaźniki mogą być sterowane zdalnie dzięki serwerom ODP przez usługi komunikacji mobilnej GPRS. Moduł oferuje proste i efektywne kosztowo rozwiązaniem do monitorowania i kontrolowania procesów.

Reklama

Nowe urządzenia zasilające od Phoenix Contact zostały specjalnie opracowane do stosowania w produkcji maszyn, dlatego też charakteryzują się zwiększoną trwałością i najlepszą jakością wykonania. W ofercie znajdują się trzy jednofazowe i trójfazowe zasilacze z prądami wyjściowymi od 5 do 20 A.

Phoenix Contact przeprojektował również wszystkie urządzenia zabezpieczające istniejące w swojej nowej linii produktów, aby mogły być wyposażone w technologię Secure Energy Control (SEC) w standardzie.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama